Tomasz - opinia (1) Niewiarygodne wyniki, więcej nie robię badań w brussie, kilkukrotnie wyniki... Tomasz A - opinia (1) Panie w rejestracji bardzo miłe ale najbardziej sympatyczna jest pani która... A Adka - opinia (1) Byłam dziś i oceniam obsługę bardzo dobrze Pani młodziutka w rejestracji... Adka
W skali od 1-10 moja ocena to -10 (1) Jestem w 6-tym miesiącu ciąży i w dniu dzisiejszym wykonałam badania w... IZA panie pielęgniarki do wymiany (1) Niestety Panie pielęgniarki ugrzęzły w podejściu do pancjenta w latach 80.... małgorzata Bruss nie polecam! Nie wykonali badania (2) Krótko i na temat. W sobotę udałem się na badanie krzywej cukrowej (badania 2... M. Nowy system z numerkami to jakaś pomylka (1) Nie dość ze Panie w recepcji bardzo nieuprzejme i niemile to nowy system z... Ala Bardzo nie miła Obsługa! (1) Gabinet czysty, schludny, ale pani w recepcji(pierwsza od okna) to jakaś... Anna polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z jakosci uslug.Rewelacyjne panie... ewa Bruss Gdynia ul. Obroncow Wybrzeza (1) Dwie panie blondynki z sobotniej zmiany poprostu kobiety na medal!!!... Karolina Miłe, sympatyczne panie! (1) Cierpię na bardzo silny lęk przed krwią i wszystko z nią związane. Jednak po... Alicja A. Podwójne opłaty po tygodniu w laboratorium Bruss Gdynia SPRAWA DLA REPORTERA (2) Wybrałam się na badania laboratoryjne w punkcie pobrań w Redzie w dniu... teresa badania (1) obsługa w laboratorium jak i podejscie do strachliwych pacjentow jest... Ewa Sawczuk Cała rodzina korzysta. (1) Panie miłe i bezproblemu znajdą żyły, które nagminnie zanikają przed... Pomorzanka rozczarowana (1) Laboratorium jest profesjonalne ale obsluga pozostawia wiele do zyczenia...... O.