" Będzie Pan/Pani zadowolony " (1) Byłam dwukrotnie pacjentką Laguny Medical i jestem bardzo zadowolona . Przed... G .H. Patologia... (1) Pierwsze wrażenie dobre, operacja przebiegła pomyślnie lecz to co działo się... JJJ Bardzo dobry okulista (1) Zawsze jesteśmy zadowoleni z wizyt u doktora Gołębiowskiego. Pan Doktor jest... Andrzej
Doskonale, dziękuję (1) Dzięki dr Staniewiczowi, moje życie zmieniło się o 180 stopni. Na wielki... ewelina 100% profesjonalizmu i zero stresu (1) 100% profesjonalizmu i zero stresu - tak podsumuję i polecam doktora Piotra... Daniel dr Golebiowski - polecam (1) Lekarz z pasją i ogromną wiedzą. Kulturalny, i rzeczowy. Ma super... Agnieszka Bez problemów (1) Byłem u różnych specjalistów mniej lub bardziej otwartych na pacjenta. W... Rafał Polecam (1) Miałam do czynienia z wieloma okulistami i tylko tutaj czułam się... Karolina ortopeda Marek Młodzianowski (2) Polecam pana doktora Młodzianowskiego .Profesjonalny i perfekcyjny w swoim... Grażyna Jak najdalej stąd! (1) Zupełnie abstrahując od tego, że z zabiegu jestem zadowolona, odradzam tą... Zawiedziona Zdecydowanie na tak! (1) Krótko i na temat: super jakości sprzęt, uprzejmy personel, profesjonalni... Marek Dr Gołębiowski Piotr - okulistyka. (1) Wada wzroku pogłębiała się każdego roku, aż zdecydowałam się na laserową... Katarzyna Rogowska Dr Jan Staniewicz (1) Przed miesiacem przeszlam zabieg implantacji soczewek wieloogniskowych obu... Anna Liwacz Polecam doktora Piotra Gołębiowskiego (1) W listopadzie miałem wszczepiane soczewki restor. Od samego początku zajmował... Andrzej Nie polecam - Okulistyka NFZ (1) Okulistyka - nie polecam w przypadku świadczeń w ramach NFZ. Opinia ta wynika... Sylwia OROPEDIA - ARSTROSKOPIA KOLANA (2) Polecam z korzystania usług w klinice Laguna Medical z oddziału ortopedii.... JAREK Altroskopia (1) W klinice Laguna miałam wykonywany zabieg altroskopi. Terminy praktycznie "... Bożena Rekonstrukcja ACL i szycie łąkotki (1) W maju2014 przeszedłem w Lagunie zabieg rekonstrukcji ACL i szycia łąkotki.... Kamil jestem po zabiegu LASIK (1) Przeszłam zabieg korekcji wzroku kilka dni temu i widzę już na prawdę bardzo... Sosnowska Recepcja (1) niedawno na recepcji pojawiła sie nowa osoba, jestem nią zachwycony ! Miła,... pacjent