poradnia na chełmie (2) Skorzystałem z poradni Laguna Medical na Chełmie i mile mnie zaskoczyła pani... Karol Budzisz Moja opinia (1) Najważniejsze jest to, że nie potrzebuję już okularów, widzenie mam ostre jak... Alek szału nie ma (1) Poradnia w dobrym miejscu ale czy zasługuje na rewelacyjne oceny? Wieczne... Ed
3xP (1) pierwszorzędna, profesjonalna, porządna, :) Adam POLECAM LAGUNE MEDICE Z CZYSTYM SUMIENIEM (1) WITAM CHCIAŁAM SERDECZNIE PODZIĘKOWAC ZA MIŁĄ OBŁUGE, BARDZO WAŻNE JEST... maria gdynia zabieg witrektomii - dr T. Kuc (1) serdecznie polecam zabiegi witrektomii w klinice wykonuje dr T. Kuc wybitny... pacjentka BEZ APELACYJNIE (1) Muszę przyznać że obsługa lekarska i rejestracji w Lagunie jest na wysokim... Michał Wizyta kontrolna (2) Długo czekałem (opóźnienia - nie wiem po co umawiają na konkretne godziny jak... Marcin Zabieg na zaćmę - polecam (1) Moja mama miała 2 zabiegi na zaćmę, obsługa bardzo dobra, zwłaszcza... maria Okulista (1) Pan dr T. Kuc - polecam tego specjalistę. Sama Klinika ogólnie na 5. rw Ortopedzi (1) Trafiłem do laguny z problemem łąkotki i wiązadła kolanowego. Nie mam żadnych... Ada dziwnie ale miło :) (2) dawno nie korzystałem z porad specjalistów i tylko dzięki google trafiłem do... mike Zaskoczony ortopedią. (1) Całkiem niedawno i przez przypadek dowiedziałem się, że w Gdyni istnieje... Adam Kornacki POLECAM (1) Wszystkim polecam klinikę Laguna Medical. Korzystam z usług leczenia jestem... Maria dołączam się do pozytywnych opinii... (1) Staniewicz i Michalska - to lekarze z którymi miałam styczność, bardzo dobrzy... Weronika doktor Górska - świetna! (1) Nikt nie wspomniał o doktor Górskiej - bardzo ja polecam! Maria nowa klinika w Gdyni (1) Odwiedziłam nową poradnie w Gdyni. Obsłudze lekarskiej i pomocniczej nic nie... Wiktoria MOJA OPINIA (1) SKORZYSTAŁAM W DNIU DZISIEJSZYM Z USŁUG DOKTORA STANIEWICZA I POLECAM GO JAKO... KRYSTYNA Serdecznie dziękuję za pomoc. (1) Bardzo dziękuję za pomoc doktorowi Staniewiczowi w sprawie usunięcia... Opienia bardzo polecam to centrum (1) mialem operacje w laguna medica w zeszlym tygodniu, wszystko bylo super i... Kris