Pacjent z Ciechocinka - opinia (1) Korzystałem dwukrotnie z usługi tej jednostki medycznej, a konkretnie zabiegu... Pacjent z Ciechocinka Na polecenie mojej mamy (1) Mam oficjalnie podziękować za przemiłą obsługę i pomoc medyczną lekarzom z... Kamila/Aurelia 3xTAK (1) nie rozczulając się: 3xTak Ewelina K.
NARESZCIE! (1) NARESZCIE LEKARZE LAGUNY PRZYJMUJĄ W ELEGANCKICH I KOMFORTOWYCH GABINETACH.... STAŁY PACJENT polecam tych okulistów (1) polecam tych okulistow, sa bardzo milymi lekarzami a przede wszystkim... Mirella super lokalizacja ale w środku ciężko się dostać (1) chodzi mi o nową poradnie w Madisonie, Laguna jest na III piętrze centrum... Marlena WYSOKO OCENIAM DR GOLEBIOWSKIEGO (1) ZAPISALAM SIE NA DZISIAJ DO DR GOLEBIOWSKIEGO I BARDZO WYSOKO OCENIAM TEGO... e czego chcieć więcej? (1) miła obsługa, dobrzy specjaliści i zadowalający wynik leczenia, czego chcieć... Boguś leczenie sie na jaskrę (1) chorowanie na jaskrę w tójmieście to koszmar. odsylają od annasza do... marlena rewelacyjna placówka (1) dołączam się do pozytywnych opinii na temat Laguny - bardzo sympatyczna i... Aurelia usunięcie zaćmy - TYLKO TU! (2) od dawna moja matka borykała się z zaawansowaną zaćmą, określaną jako... Maria mirela - opinia (1) lekarze okulisci jakich mało. polecam! korzystalem z wizyty w gdanskim... mirela bardzo dobra klinika (1) bardzo dobra klinika okulistyczna. szczerze polecam dr Gaweckiego ktory... wiolka bardzo dobry lekarz do leczenia JASKRY! (1) od pewnego czasu korzystam z usług dr Staniewicza i jestem strasznie... Krystyna Kuba - opinia (1) Gorąco polecam poradnie Laguny na Chełmie. mimo ze rejestracja jest na... Kuba wizyta, diagnoza, zabieg.... szybko i sprawnie (1) trzeba przyznać że nie spodziewałem się iż tak skomplikowany zabieg można... Krzysztof leczenie jaskry (4) Moja mama ma od kilku lat problemy z jaskrą. Brak sprzetu powodował ze kazde... marianna Podziekowanie (1) Dziekuje serdecznie dr.Staniewiczowi za wspaniale podejscie do pacjeta i... Anna goraco polecam Ola - opinia (1) żadko dziele dzie opiniami na forum ale przy okazji wizyty z moja babcia u dr... Ola z uznaniem ale i odrobiną krytyki (1) w lagunie operację zaćmy miał robioną mój ojciec. kwalifikacje, wizyta dobór... Marian