Bardzo nieprzyjemna sytuacja (1) Mieliśmy wykupiony karnet na kolację do wykorzystania do 20 kwietnia. Po... Amelia Godne polecenia (1) Chciałam polecić miejsce na uroczystości rodzinne. Mieliśmy w tym miejscu... Beata Gorący polemy (1) Podczas spaceru odwiedziliśmy restaurację Laguna Smaku podane dania były... Dorota.K
POLECAMY (1) organizowaliśmy w LAGUNIE pierwsza komunie naszego syna. Jedzenie było... Ilona i Marek Gajewscy Polecam, było smacznie, miło, :) (1) Odwiedziłam Lagunę Smaku przy okazji świętowania urodzin córki. Korzystałam z... Katarzyna Można polecić, ceny wysokie, ale jakość potraw świetna (1) Nie dawno zakupiliśmy groupon na dwie osoby. Składający się z czterech potraw... Maciej Nie polecam! (2) Do Laguny smaku trafiłam zachęcona wysokimi ocenami na tej stronie. Niestety... b_aa polecam (2) byliśmy z grupona i wbrew opiniom innych osób uważam, ze restauracja jest... niunia Wesele naszych marzeń (1) Chcielibyśmy gorąco podziękować miłej obsłudze oraz kucharzom za pyszne... Natalia i Maciej obiad weselny (1) Organizowaliśmy w restauracji Laguna Smaku obiad weselny. Miejsce bardzo... Marek Pysznościii !!! (1) Witam, do laguny smaku trafiliśmy z polecenia taksówkarza i muszę przyznać,... Zuzanna Nie polecam z groupona (3) To był pierwszy lokal, w którym oboje musieliśmy zamówić to samo z 3-... Marek Impreza weselna (1) Gorąco polecam tę restaurację, fajny klimat, super obsługa, dobre i pięknie... Gość weselny Gorąco polecamy (1) Bardzo przyjemna restauracja. Obsługa i jakość potraw na wysokim poziomie.... Paweł i Karolina Wieslawa - opinia (1) byłam na imprezie weselnej, było super,jedzenie, obsługa, klimat, wystrój... Wieslawa Łukasz - opinia (1) Wszystko super- tylko dwie uwagi: z uwagi, iż dania przynoszone są z kuchni... Łukasz fajne miejsce (2) Byłem przedwczoraj z żoną na kolacji. Jedzenie bardzo dobre, ale porcje... krystian Miła atmosfera (1) Wraz z rodziną spędziliśmy miłe chwile wczorajszego wieczoru w tej... Andrzej Może być ale bez rewelacji (1) Dania całkiem przystępne choć za dużo upiększaczy. Chłodnik w zasadzie niezły... Łukasz Kawa (1) Czasem jakość danego miejsca można poznać po pozornie najprostszym... Klient