Łajka

Szkolenia psów

Gdańsk, Piekarnicza 26

Iwona - opinia (1) Świetna szkoła, wyspecjalizowana kadra z dużym doświadczeniem.Po pierwszym... Iwona Aleksandra Luna - opinia (1) Szczerze polecam, indywidualne podejście do psiaka. Super atmosfera. Pani... Aleksandra Luna Amelia - opinia (1) Przemiła i doswiadczona kadra, szeroka oferta - robimy z psiakiem już drugi... Amelia
Ola - opinia (1) Bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście i dużą dawkę wiedzy. Jesteśmy... Ola PIOTR - opinia (1) Szczerze polecam! Super atmosfera. Cenne wskazówki w wychowaniu psa. PIOTR Paulina - opinia (1) Najlepsza szkoła w Trójmieście! Dziękujemy! ;) Paulina Docia - opinia (1) Wspaniałe miejsce. Rodzinna atmosfera i naprawdę profesjonalna kadra. Jeżeli... Docia Anna - opinia (1) profesjonalnie i sumiennie, dobrze przemyślane zajęcia Anna Nie polecam. (3) Byłam dziś w psim przedszkolu. Na początku zajęć pieski zostały zaprowadze do... Ja Profesjonalizm i doświadczenie (1) Szkolenie bardzo profesjonalne a przy tym z dużą dawką serdeczności do... basia Nie polecam (1) Na szkolenie przyszłam z psem wesołym, choć nieposłusznym. Zwierze miało lęk... Wiola POLECAM! (1) Nie jest to pierwsza szkoła dla psów, którą odwiedziłam, ale na pewno... K bardzo polecam wszystkim właścicielom psów (1) Bardzo dobra szkoła, mili i profesjonalni instruktorzy. Miałam wcześniej psa... Iwona Łajka Gdańsk (1) Witam wszystkich forumowiczów. Podobnie jak wy szukałem najlepszej szkoły dla... Gdańszczanin Szczerze polecam (1) Ja jestem mega zadowolona, to co Oni robią, to są jakieś czary. Byłam... Pilna Uczennica POLECAM (1) Świetna szkoła. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego psa. Mam... zadowolona klientka Zastanówcie się zanim pójdziecie (2) Ogólnie szkolenie średnie myślę, że za te pieniądze można znaleźć coś... PM Polecam (1) Najlepsza szkoła jaką znam. Instruktorzy profesjonalni, nie boją się... Daga Serdecznie polecamy! (1) Do Łajki trafiliśmy kiedy Diablo miał niecałe 1,5 roku. Był nie do... Natalia i Diablo :) BEZCENNA SZKOŁA DLA PSÓW (1) Właśnie skończyłyśmy drugą klasę i to był także strzał w dziesiątkę.... Tosia z rodzicami