Lecznica Weterynaryjna

Weterynarze

Sopot, 23 Marca 32E

sama już nie wiem (1) Obsługa bardzo miła , ciepła, szczególnie jedna młoda pani , która zdaje się... Barbara Polecam (1) Bardzo dobra lecznica, ludzka dla włascicieli (rowniez pod wzgledm cen!)... Ata bardzo polecam (1) lekarz który rozumie zwierzęta i ludzi! cały zespół jest zaangażowany,... Małgosia
Weterynarz z powolania (1) Gdy moj jamnik po "skoku" z niewielkiej wysokości naruszyl sobie kręgoslup i... Tomashi bardzo polecam (1) bardzo polecam.leczę tam moje wszystkie zwierzeta od kilkunastu lat.i jest... anna mikulska lekarz z powołania (1) dr Irzyłowski jest bardzo dobrym specjalistą z super podejściem do zwierząt.... miłośnik psów polecam (1) psiaka obejrzano dokładnie, zbadano, polecono karmę, udzielono porad... Danuta SUPER ! ! ! ! (1) Chodzę do tej lecznicy ze swoim psem i kotem i naprawdę jestem bardzo... Właścicelka zwierząt Niezwykli weterynarze (1) Wszędzie mogą się zdarzyć niepowodzenia.Lekarz w Lecznicy Pana Jacka i sam... Irena ZAJEBIOCHA! Polecam (1) Wysoki poziom. Polecam! BASIOR Super pomoc w każdej sytuacji (1) Nie zgadzam się z opinią TELEFON ponieważ mój pies był potrącony przez... Karolina Krystyna - opinia (1) Doskonały fachowiec,mój pies biegnie do lecznicy z radością.Polecam!! Krystyna do Krzysztofa (1) tak sie składa,że bardzo wiele gabinetów i lecznic nie posiada wagi i to... raja czereśnia - opinia (1) Zupełnie się nie zgadzam z poprzednią opinią! Lekarze z tej lecznicy mają... czereśnia Telefon !!! (1) Strata czasu i pieniędzy żebyście pojawiali się w tej lecznicy ze swoimi... Katarzyna S. mieszkanka Sopotu dysplazja (1) Byłem u tego lekarza z szczeniakiem 4 miesiecznym szczeniak to dog de... krzysztof