Lecznica Weterynaryjna

Weterynarze

Sopot, 23 Marca 32E

Katarzyna - opinia (1) SUPER !!! Wszystko perfekcyjnie załatwione , pogodni weterynarze,... Katarzyna polecam (2) polecam, lekarze mili i konkretni, Barbara Profesjonalna obsługa z sercem dla zwierząt (1) Polecam ta klinikę weterynaryjną. Jestem klientką od wielu lat i stwierdzam... Kasia
nasz pies PIT (1) Profesjonalna obsługa i zaangażowanie, podejście z sercem do zwierzaka,... Kasia Baranowska Chanel moj pies (2) Od 3 Lat ktorzy steamy z us lug dr Jacka . Nasz basset jest zdrowy my... Ela Kwiatkowski Pusia (1) Naszej Puśce dr Irzyłowski amputował tylną łapkę po wcześniejszym wykonaniu... Gosia Polecono mi ich bo tam leczą z sercem... (1) Gdy moja jamniczka została sparaliżowana i żaden weterynarz nie dawał jej... Tomasz Chabas pochwała (1) klinika godna polecenia, widać duże zaangażowanie i zainteresowanie... ANNA Ania - opinia (1) Nasza sunia Gabi lat 11 pod koniec sierpnia 2014 r była operowana z uwagi na... Ania Własciciel - opinia (1) polecam w 100% Własciciel Gorąco polecam (1) Profesjonalna i rzetelna praca całego zespołu. Wspaniałe podejście do... Małgorzata Lekarze tylko do szczepień (4) Co prawda wybrałem tą lcznicę z własnego wygodnictwa gdyż byla najbliżej,... zniesmaczony wspaniala lecznica (1) mój kot złamał miednicę z przemieszczeniem. Bardzo fachowo został przebadany... Przemysława Ogromny pozytyw, gorąco polecam! (2) Przynieśliśmy do przychodni małego kilkutygodniowego kotka, którego... Greg Takich to wszędzie potrzeba!!! (1) Takiego zaangażowania to ze świecą szukać. Kilka dni temu (16/10/13) moja... Kasia namiooot - opinia (1) mój piesek musiał przejść zabieg usunięcia mleczaków ,które mu nie wypadły,... namiooot dyżur (1) po kilku wizytach stwierdzam, że jest tam bardzo miła obsługa, dziś na nocnym... cichol1 Super lecznica (1) Polecam, wiem jak lecznica wygląda zarówno od strony pacjenta jak i lekarza.... Sasza POLECAM ! (1) swoje trzeba bylo odstać w kolejce ,ale warto było. Lecznei trwało długo, ale... checiax Super (1) No co prawda mój piesek nie lubi wizyt w klinice, zresztą poprzedni równiez... właścicielka kundelka