Hubert M. - opinia (1) Cieszę się, że wybrałem właśnie ten warsztat samochodowy. Felga prosta.... Hubert M. Polecam! (1) Jako stały klient muszę ich naprawdę pochwalić. Podchodzą do klienta... Renata Średnio (1) Po naprawie piszczenia hamulców, wymianie pasków i amortyzatorów w... Aneta
Warto (1) Polecam! Znają się na samochodach i to się czuje. Wiedza, doświadczenie,... Paweł Wymiana oleju i filtrów (2) Zawsze dawalem im auto do wymiany wszystkich filtrow i oleju - zawsze bylem... Michal warto! (1) Cieszę się, że mam Lema Trans pod ręką. Zawsze kiedy mam problem z samochodem... jurek Polecam! (1) Mnie również nigdy nie zostawili na lodzie. Jestem kobietą i nie znam sie na... Magda Sebastian - opinia (1) Warsztat do którego nieustannie wracam. Zawsze pomogą, doradzą nie zostawią... Sebastian Konserwacja samochodu (1) We wrześniu oddałem samochód na porządną konserwację podwozia mojego... Paweł Bardzo fajny warsztat (1) Dziś miałam okazję wymieniać tam opony i muszę powiedzieć, że wizytę... Aga Polecam warsztat (1) Usługa naprawy zawieszenia wraz z regulacją kątów i zbieżności przebiegła... Tomala Sopot Z czystym sumieniem moge polecić !! (1) Jestem jak najbardziej zadowolony. Sprawdziłem już kilka warsztatów w... Krzysztof Oj nie polecam... (1) Opinię o tym warsztacie psują mechanicy. Ci pseudo fachowcy którzy trafili... ZUS a ja nie polecam! (1) Mechanicy którzy obecnie pracują w LemaTrans, to jest jakaś porażka.... ZUS Gorąco polecam ten warsztat (1) Z całą stanowczością mogę polecić ten warsztat samochodowy. Wymieniałem... Bartek Bardzo dobry warsztat. (1) Obsługa miła i profesjonalna. Rodzinna firma, która dba o zadowolenie... Piotr Polecam (1) Zadzwoniłem dzień wcześniej, spytałem czy będzie termin, zostałem wciśnięty... Maciek Anna - opinia (1) Wymieniłam oponki na zimowe.Szybko,sprawnie i bezproblemowo.Ja popijałam... Anna POLECAM (1) Miło tanio i sympatczynie. Byłem ustawić geometrie i przy okazji skasować... Maciej Szybko, tanio, profesjonalnie (1) Wybrałam ten warsztat kierując się opiniami znajomych, którzy już... Krzysztof