Wspolpraca na 6! (1) Pragne sie podzielic opinia o przedszkolu, bowiem zrobilo na mnie wielkie... Anna Ocena celujaca! (1) Nie jest tajemnicą, że na początku z żoną wybraliśmy Little Harvard, bo było... ojciec dziecka Zadowoleni rodzice (1) Little Harvard to niesamowite miejsce. Nasz synek uczęszcza do tego... Zadowoleni rodzice
Zakochana mama (1) Mój syn był na feriach w tym przedszkolu. Oczywiście całe przedszkole jest... Mama Bartka Konkretne przedszkole (1) Jako młody tata lubię to przedszkole za to że jest bez ściemy jak inne na... tata Adaptacja na medal! (1) Jest taki poradnik, który jako mama bardzo lubię: "W Paryżu dzieci nie... Szczęśliwa mama Super miejsce dla kogos kto poszukuje indywidualnych potrzeb (1) Little Harvard - dostosowanie do potrzeby malej pociechy. Adaptacja- NIE MA... rodzic godne zaufania i lubiane przez dzieci (1) Moja córka i ja lubimy Little Harvard. Mała wraca do domu uśmiechnięta, z... Magdalena Jak się nie bać o zdrowie i rozwój dziecka? (1) Zapisać je do Little Harvard, po prostu. Najlepsze jest to, że nie trzeba... Mama Córki (od 4 mscy w Little H Nowe przedszkole (1) Na początku bałam się dać dziecko do przedszkola, które jest nowe i nie ma... Non-na