Loft Pub

Puby Burgery

Gdańsk, Młyńska 15

MH - ocena (1) Najlepszy PUB w Gdańsku! MH super miejscowka (1) fajne miejsce na browarek ze znajomymi :) duzy wybor piw i mila obsluga ;))... Kamil pub na szóstke !!! Dla fanów kraftów (1) doskonaly pub z szerokim wyborem piw kraftowych !! + za dobry klimat i... Piotrek
LOFTowy klimat (1) LOFT to miejsce, które wyróżnia się na tle innych pubów swoim wyjątkowym... Michał Nie tylko dobre piwa (1) Myślałam, że Loft to typowy pub z piwami ale miło się zaskoczyłam. Wybór... Kasia.M fajne miejsce (2) dobra lokalizacja, ciekawy wybor alkoholi. Miejsce, do ktorego mzona isc ze... Michalina Pozytywne wrażenie (1) Loft pub przypadł mi do gustu. Spotkałem się z bardzo miłą obsługą, dużym... Jakub L Knajpa z widokiem na obskurne garaże z dwóch stron, (1) usytułowana w betonowym klocu, słabizna. Michał Srednio (1) Strona internetowa nie dziala, wiec nie mozna sie uprzednio zorientowac w... Ala piwo i obsługa - duży plus (1) piwo i obsługa - duży plus nasz częsty przystanek na weekendowym spacerze... Krystyna Super!! (1) Pani przemiła za barem! Żartownisia :) Pozdrawiam drobniutką Panią... just19991a :) (1) Najlepszy Pub w Trójmieście obsługa super raz wejdziesz i zawsze tam wracasz... Mały Miejsce bez klimatu (4) Jestem zaskoczony tyloma pozytywnymi komentarzami, czyzby dobry marketing?... L :) (1) Wpadłem do Loftu za namową kolegi. Lokalizacja pozytywnie zaskakuje. Ceny są... K.J Bardzo fajnie :) (1) Minimalistycznie, industrialnie, piękna ceglana ściana - dobre piwo :D... Sin ;) (1) Jak dla mnie git majonez. I na piwko w weekend warto wpaść, i na kawkę i... taka jedna wredna @ super wystrój! (3) Świetny klimat i wystrój! :) Polecam. Andrzej Nic dodać nic ująć (1) Po pierwszej wizycie w Lofcie, już wiem że jest to mój ulubiony lokal. Do... kate Filip - opinia (1) Miejsce z dala od bananowego bałaganu! Świetny minimalistyczny, nieco... Filip Zdecydowanie nie polecam!!! (1) Zostaliśmy wyproszeni, ponieważ stolik przy którym siedzieliśmy rzekomo był... gość