Popołudniowy burzowy obiad (1) Poniedziałkowe popołudnie, zbiera się na burzę, więc idealny czas aby... MZK Jestem zawiedziona po całości (1) Jakość obsługi kolejny raz przeszła samą siebie- nie miłe Panie, wręcz... Ewa do właścicieli (1) Co z tego, że macie naprawdę super kuchnie, jak jakość waszej obsługi jest... Marcin
PadThai jak z ulic Tajlandii (1) Pyszne jedzenie, wszystko świeże, smaczne, z najlepszych składników. co... Olga Profesjonalnie (1) Byłam wczoraj.Po małej wpadce szef kuchni zachował się profesjonalnie.Brawo.A... Stała klientka Bardzo miła obsługa. Jedzenie przeciętne za dość wygórowaną cenę. (1) Po przeczytaniu pozytywnych opinii odwiedziłem Lolo dwa razy. Za pierwszym... Karolyfer Bardzo mi się podoba (1) Zacznę od tego, że jestem Waszą stałą klientką. Bardzo podoba mi się... Ilona Gr Jedzienie (1) Jadalam w wielu roznych tajskich restauracjach , knajpach , czy budkach na... Monika Bardzo nie miły Pan w dredach (1) Do knajpy trafiliśmy przypadkiem z mamą w niedzielę kryjąc się przed deszczem... Marcin Mrożonki (1) Jakis czas temu stwierdziłem z dziewczyn, że mamy ochotę na cos orientalnego.... BM Poniżej przeciętnej (1) Dania stylizowane na ogólnie "azjatyckie" bo nawet nie na tajskie. Kompletny... Pabi Mam wrażenie, że porcje coraz mniejsze (1) Chyba w ciągu ostatniego roku zmienili kucharza, albo jest kilku, ale potrawy... A. อาหารรสชาติไม่อร่อ&# (2) ผัดไทยเค็มม... tomatrix nie polecam najgorsze jedzenie tajskie w trojmiescie (2) zamowilem zupe ostro kwasna z kurczakiem ,zjadlem bo bylem bardzo glodny... tomasz Jedno z bardziej lubianych miejsc (1) Thai jolo to restauracja ze znakomitym tajskim jedzeniem. Nawet osoby które... Paweł Idealnie! (1) Obsługa bardzo miła, jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o menu, ma... Kamiyan Samemu nie zjesz (1) Jedzenie w porządku. Niestety, dowożą tylko powyżej jednego dania, mimo że... Michał Pyszne i naprawdę azjatyckie (1) Jedzenie w tym lokalu po prostu ubóstwiam! Pyszne, świeże, i naprawdę... alien Oloo (1) Dla mnie jedzenie jest u nich rewelacyjnie jeżdżę do nich z Pruszcza bo aż... Oloo Świetne jedzenie - jak orginał! (1) Witam, byłem u nich już kilka razy i nigdy się nie zawiodłem ale wczoraj to... Piotr