SUPER SUPER (1) Smaczne Jedzenie , szybki dowóz , przemiła i sympatyczna obsługa ! polecam Magda ogromne rozczarowanie (2) Zapowiadało się nieźle, oczekiwania nie był wygórowane. Plusy to miła... Jakub P Polecam te smaki!! (1) Bardzo smacznie i bardzo sympatycznie. Znudzila mi się chińszczyzna... a to... Gregorek
Przepyszne jedzenie rodem z tajlandi. POLECAM! (2) Pad thai przepyszny nie rozumiem hejtu poniżej. Najlepszy jaki jadłam nie... Agata Smaczne jedzenie (1) Bardzo smaczne jedzonko, jak za tą cenę naprawdę spore porcje, kierowca... Karol Zadowolony (1) Jadłem w Lolo Thai kilka razy, próbowałem różnych potraw i zawsze dania były... zadowolony Najgorsza pseudo tajska kuchnia! (1) Odradzam tym, którzy znają kuchnie Thai, potrawy, które zamówiliśmy nawet... Jola Jedzenie super, szef fatalny (1) Jakość potraw super, smak, porcje ok. No niestety za każdym razem jak parkuję... Daniel NIEPOLECAM mimo dobrego jedzenia (2) czekamy na FV juz 2 tydzien, zamawialismy na firme. Codziennie dzwonilem zeby... niezadowolony/Gdynia GG - opinia (1) Właśnie skończyliśmy jeść nasze pierwsze zamówienie - makaron u dong i... GG pyszne (1) 22 zł za najlepszy obiad w życiu polecam ppm okropneeee fuj ! (1) Nie polecam, nie smaczne jedzenie, malo pokrywające sie z kuchnią tajską.... Majka Pysznieeee :D (1) Jedzenie obłędnie pyszne! :D Kurczak słodko-kwaśny Paulina Masakra (2) Zamówiłam makaron ryżowy z warzywami i tofu a dostałam rozgotowany makaron... Fanka makaronu Pyszne!!!! (1) Zielone curry cudowne!!!! Szczerze polecam. Magda Najlepsza tajszczyzna w 3mieście (1) Zupełnie nie rozumiem negatywnych ocen. Zamawiamy prawie co tydzień przez... tygrys Polecam zdecydowanie (1) Jesteśmy któryś raz już klientem, zazwyczaj zamawiamy na miejscu ale i na... Kasia Realizacja zamówienia (1) Bardzo jestem zadowolony, jedzenie Super, czas realizacji ok 45 min, lecz... Zbigniew88 Bardzo niemiła obsługa i złe jedzenie (1) Dwie godziny czekania na zimną makaranową pulpe. Czekalismy dwie godziny na... Misio Opinia na 5. (1) Tak się składa, że jestem zwolennikiem kuchni tajskiej. Wbrew pozorom tego co... Don Alessandro