Kempin - opinia (1) Wszystko ok, ale uważajcie na wliczany serwis do rachunku, gdy jest Was 8 lub... Kempin Dorota - opinia (1) Uwielbiam, najlepsze najświeższe najszybszą dostawa, jedynie ceny... No ale... Dorota Tadeusz - opinia (1) Przepyszna zupa na ostro ale nie pamiętam nazwy ale zawsze ją zamawiam. Jest... Tadeusz
Filip - opinia (1) Smaki rodem z małych bocznych ulic Khao san w Bangkoku, tylko brak... Filip Roomburak - opinia (1) Poprawnie, bez rewelacji. Porcje spore. Wszystko zjadliwe. Menu mocno... Roomburak Asia - opinia (1) Uwielbiam ten lokal, ten klimat, przesympatyczna obsługę i tę kaczkę z lichie... Asia Tomasz - opinia (1) Super chętnie tu jem i wracam co jakiś czas na pyszny.makaron jajeczny z szynka Tomasz Wierzbix - opinia (1) Moja ulubiona azjatycja knajpa w 3miescie. Przyjeżdżam często z Gdańska... Wierzbix oskar - opinia (1) Restauracja, która powstała z pasji i która nie stara się być czymś... oskar Gdynianka - opinia (1) Wyśmienite miejsce na mapie Gdyni. Świeże składniki, sprawna obsługa i do... Gdynianka Kamil - opinia (1) Tak beznadziejnego pad thai dawno nie jadłem. Kiedyś był super. Obecnie tofu... Kamil Ola - opinia (1) Najlepsza knajpka tajska w Trojmiescie! Ola Gienia - opinia (1) Poszłam tak zaraz po powrocie z Tajlandii gdy jeszcze tęskniłam za azjatycka... Gienia Malgorzata - opinia (1) Zawsze świeżo!!!!Jedzenie obłędne!!!!Obsługa na medal!!!! Polecam to... Malgorzata Popołudniowy burzowy obiad (1) Poniedziałkowe popołudnie, zbiera się na burzę, więc idealny czas aby... MZK Jestem zawiedziona po całości (1) Jakość obsługi kolejny raz przeszła samą siebie- nie miłe Panie, wręcz... Ewa do właścicieli (1) Co z tego, że macie naprawdę super kuchnie, jak jakość waszej obsługi jest... Marcin PadThai jak z ulic Tajlandii (1) Pyszne jedzenie, wszystko świeże, smaczne, z najlepszych składników. co... Olga Profesjonalnie (1) Byłam wczoraj.Po małej wpadce szef kuchni zachował się profesjonalnie.Brawo.A... Stała klientka Bardzo miła obsługa. Jedzenie przeciętne za dość wygórowaną cenę. (1) Po przeczytaniu pozytywnych opinii odwiedziłem Lolo dwa razy. Za pierwszym... Karolyfer