ErKa - ocena (1) wczesniej nie miałem do czynienia z tajskim jedzeniem, bo uwazałem za... ErKa Adam - opinia (1) Polecam to miejsce w 100% najlepsze tajskie jakie jadlem Adam Karol - opinia (1) Naprawdę fajna tajska knajpka. Jedzenie pyszne, będę wracać. Wnętrze też robi... Karol
Joszka - opinia (1) Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza restauracja tajska. Przepyszne,... Joszka Amelia - opinia (1) Restauracja z długą tradycją, smacznie i autentycznie. Amelia Ola - opinia (1) Warto tu wpaść ze względu na bogate menu, dużo różnorodnych potraw dla tych,... Ola Kempin - opinia (1) Wszystko ok, ale uważajcie na wliczany serwis do rachunku, gdy jest Was 8 lub... Kempin Dorota - opinia (1) Uwielbiam, najlepsze najświeższe najszybszą dostawa, jedynie ceny... No ale... Dorota Tadeusz - opinia (1) Przepyszna zupa na ostro ale nie pamiętam nazwy ale zawsze ją zamawiam. Jest... Tadeusz Filip - opinia (1) Smaki rodem z małych bocznych ulic Khao san w Bangkoku, tylko brak... Filip Roomburak - opinia (1) Poprawnie, bez rewelacji. Porcje spore. Wszystko zjadliwe. Menu mocno... Roomburak Asia - opinia (1) Uwielbiam ten lokal, ten klimat, przesympatyczna obsługę i tę kaczkę z lichie... Asia Tomasz - opinia (1) Super chętnie tu jem i wracam co jakiś czas na pyszny.makaron jajeczny z szynka Tomasz Wierzbix - opinia (1) Moja ulubiona azjatycja knajpa w 3miescie. Przyjeżdżam często z Gdańska... Wierzbix oskar - opinia (1) Restauracja, która powstała z pasji i która nie stara się być czymś... oskar Gdynianka - opinia (1) Wyśmienite miejsce na mapie Gdyni. Świeże składniki, sprawna obsługa i do... Gdynianka Kamil - opinia (1) Tak beznadziejnego pad thai dawno nie jadłem. Kiedyś był super. Obecnie tofu... Kamil Ola - opinia (1) Najlepsza knajpka tajska w Trojmiescie! Ola Gienia - opinia (1) Poszłam tak zaraz po powrocie z Tajlandii gdy jeszcze tęskniłam za azjatycka... Gienia Malgorzata - opinia (1) Zawsze świeżo!!!!Jedzenie obłędne!!!!Obsługa na medal!!!! Polecam to... Malgorzata