Port Lotniczy

Lotnisko i linie lotnicze

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 200

Maciej - ocena (1) Przez wasze zaniedbania mój lot zamiast 14 h trwał 24h. Maciej Olivier Bobrowowski - ocena (1) Piękne nowoczesne lotnisko bardzo dużo lotów w różne części świata Olivier Bobrowowski Marek - opinia (1) Zarząd bez żadnych umiejętności nie potrafią zorganizować odpraw pasażera...... Marek
Pasazer - opinia (1) Niestety lecac z bramek 1-8 trzeba przejsc na poczekalnie, ktora odbiega... Pasazer Me - opinia (1) Witam wszystkich podróżujących z lotniska w Gdański. Oby nikt nie musiał... Me jerry - opinia (1) Pytanie za tzw. 1000 pkt., co się wydarzyło że samoloty startują "na... jerry służba celna do wymiany albo na szkolenie (1) lotnisko piękne i zadbane ale pracownicy służby celnej pracujący przy... Aleks Obsluga powinna przejsc szkolenie kultury osobistej! (2) Wlasnie jestem po odprawie bezpieczenstwa I paszportowej. Totalna porazka.... Joanna Niska jakość (2) Niemiła obsługa security. Odprawa bagażowe trwała ponad godzinę . Bardzo nie... Piotr Obsługa lotniska (3) Witam , Lotnisko Lecha Wałęsy w Gdańsku , Obsługa chamska , szczególnie przy... Zawiedziona Fajne lotnisko tylko ten personel ... (1) Tragiczna obsługa klienta przez służby celne, chamstwo i zero profesjonalnego... Wojtek Lotnisko nieprzyjazne rodzicom z małymi dziećmi (4) Kontrola bezpieczeństwa poniżej krytyki. Bardzo gburowaci i nieżyczliwi.... netla uszkodzenie bagażu (1) Bardzo nie uprzejma , nie mila , arogancka obsługa kontroli bezpieczeństwa .... Agata Przyborowska Port lotnikczy w Gdańsku (1) Jest super nowoczesny i już dyrekcja musi myśleć o rozbudowie. Bohdan Szybko i wygodnie (1) Kilka samolotów na raz startowało i się odprawiało. Nie było problemów na... Reqqer Latam 2 razy w miesiącu (1) Latam dość często ze względu na specyfikę mojej pracy. Uważam że lotnisko w... Marcin Dramat (1) Strasznie długo czeka się w kolejce ochrony. Ta sytuacja trwa już wiele lat.... Piotr Oczekiwanie na przylatujacych (1) Wczoraj czekałem na syna przylatującego z Edynburga o 21.25. Wszystko byłoby... Obatel Lotnisko - porażka (1) Totalna porażka. Począwszy od kontroli bezpieczeństwa. Zero kultury. Wczoraj... Mariusz Lotnisko tragedia (1) Lecialam wczorajszym poznym lotem do londynu...i mowiac szczerze... Kamila