Port Lotniczy

Lotnisko i linie lotnicze

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 200

Odprawa tylko z bagażem podręcznym (2) Hej,moje pytanie dotyczy odprawy na lotnisku.Czy jeśli mam tylko bagaż... aaa 0bsluga- jakis koszmar!!! (6) Witajcie. Dobrze, ze znalazlam te strone. Chcialam podzielic sie moimi... Anna Dawiec Lotniskowy chaos (3) Personel - SOL, SG i obsługa GDA a przede wszystkim kierownictwo tych służb -... P.S.
Brud, smród, nędza i ubustwo (2) W ostatnią niedzielę czekałem niecierpliwie na opóźniony samolot z Warszawy.... Jan Wasik jestem zadowolona.... (1) Latam dosc czesto - nie moge narzekac - obsluga na przyzwoitym poziomie...Bez... reniula Cena alkoholu na lotnisku (1) Czy ktoś może podpowiedzieć ile kosztuje 1 l wódki na lotnisku ? Ewcia Słabe to lotnisko (1) Terminal niby nowy, ale wszystko po staremu. Długie kontrole bezpieczeństwa,... Miszke Polecam Nowy Terminal (1) dosyć wysoki poziom obługi etc. Passenger nie dla dzieci (1) spędziłam na tym lotnisku 15 godzin bo się samolot opóżnił i stwierdzam że... mama Obsluga (1) Osoby pracujace na lotnisku w Gdansku sa poprostu niewykwalifikowane jak... ... Airport Toalety - terminal2 (1) projektanci zagalopowali się w projektowaniu tworząc ładny terminal, zabrakło... aaa Euro Afryka i szaleństwo rodem z Monako (1) Piszę ta krótką wypowiedź w oczekiwaniu na kolejny lot . Ostatnio dużo a... Piotr Nowak Obsloga niczym z "Misia" (3) Obsługa lotniska pozostawia wiele do zyczenia. Czasem mam wrazenie ze panie... pasazer Korupcja, mentalnosc cwaniacka i kumoterstwo.... (2) 1. Dlaczego tylko wybrana firma taxi moze tam stawac ( oczywiscie jest 1.5... Marian bez zarzutów (1) lotnisko małe, ale daje rade ogolnie. obsluga super...ani razu sie nie... ali g 82 100 dni do euro, 20 lat za Europą. (5) Wylot: Na "dzień dobry" okazało się, że jedyne czynne wejście do terminala,... Dawid Wróblewski stary terminal (3) Jutro będe pierwszy raz na lotnisku w Gdańsku odebrać gości. Mam pytanie jak... Ola Niespodzianki na lotnisku (2) Leciałem dziś z Gdańska do Norwegi z nowego terminalu.Owszem okienek do... pasażer 14.04.2012 Opinia (3) Opinia Odnoszę wrażenie,że pasażerowie chyba przeszkadzają naburmuszonym... Iwona Doboszyńska Podziękowania (1) Chciałbym publicznie podziękować pracownikom Służby Ochrony Lotniska, którzy... Bar G