Port Lotniczy

Lotnisko i linie lotnicze

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 200

Poranny niedzielny lot Warszawa-Gdańsk Ryanairem (1) Dzień dobry, chciałbym sobie zabookować ten lot, żeby przesiąść się na lot do... Tadzio dramat (1) Musiał skorzystać z tego portu lotniczego. Spóźnienie... Artur ... (1) W dniu dzisiejszym pojechałam z teściowa po szwagra na lotnisku. Spędziliśmy... Bogna
doskonala obsluga przy odprawie oraz obsluga celna (1) Lotnisko w GDN to moj faworyt wsrod wszystkich lotnisk w Polsce pod wzgledem... Mariposa Lotem bliżej czyli lotnisko Walęsa (1) Piękny, nowoczesny port na miarę europejską. Niestety nie dla wszystkich... Krzysztof_ a ja lubie to lotnisko (1) Szczególnie obsługę pasażerską asua Gigantyczne kolejki do kontroli bezpieczeństwa (1) Latam bardzo często w godzinach rannych i zmorą tak wczesny h lotow są... Kinga Kontrola bezpieczeństwa. (2) 1. Mało przyjemny personel przeprowadzający kontrolę bagażu, wprowadzający... walkiero Lot do Bremen (1) Dziwi mnie bardzo, że dwa siostrzane miasta Gdańsk i Brema nie mają... bojer13 Chamstwo (1) Nigdy i nigdzie nie spotkałam sie z tak chamskim i aroganckim zachowaniem... Ewa Brak organizacji (1) Drogi dojazdowe bardzo źle oznaczone. Środa, godzina 19-20, dookoła pusto,... Kocio porazka (2) Zarzad tego lotniska chyba jest zajety wazniejszymi sprawami niz zapewnieniem... Grzegorz gate / boarding (1) Witam, Jak wygląda kwestia gate-ów GDN ? Czy pasażerowie po wylądowaniu... mp lotnisko gdańsk pomyłka (3) wszystko fajnie z tym nowym lotniskiem jest jedno małe jest w dalszym ciągu... kamil wystroj lotniska (2) poazka, wielkie donice a w nich prawie łyse drzewa, przed wejsciami nowego... anette od czego sa kontrole !!!!! sluzby celne !!! (2) Od czego tu zaczac sama nie wiem . 29 stycznia bylam jednym z wielu... emilia porażkaaaaa!!!! (4) obsługa okropna nabuczeni niemili ludzie zero pomocy z ich strony. Wagi mają... Patrycja Ryszewska Lotnisko Domowe (2) Moje Lotnisko domowe. Ocena wysoka. Byłem na wielu lotniskach w Polsce,... Borko Kontrola bezpieczeństwa niebezpieczna. (1) 1. Mało przyjemny personel przeprowadzający kontrolę bagażu, wprowadzający... walkiero Zero otwartości na pasażerów (3) Brud, smród, brak kultury obsługi, całkiem nieunijny proces odprawy i... Ax