Onyx12 - opinia (2) Logopedka mojego syna. Syn z orzeczeniem o niepelnosprawnosci, zaburzenia... Onyx12 Agata - opinia (2) Polecam. Korzystalam z powodu afazji po udarze. Korzystam nadal i jestem... Agata Podziękowania (1) Dzięki terapii u pani Ostrowskiej wróciłem do pracy i żyję normalnie. Po... A.K.
Dziękuję i polecam. (1) W tym miejscu chciałam bardzo podziękować pani, Pani Maju, przede wszystkim... Magdalena Nowacka Opinia. Polecam. (1) Chciałam bardzo, bardzo, bardzo podziękować Pani, Pani Maju. Za czas, ogromną... Maja Kasim Dziękuję i polecam. (1) Bardzo dziękuję pani Maju za każdą godzinę, którą nam pani poświęciła.... Sylwana Polecam. Moja opinia. (1) Doskonały specjalista. Polecam. Kiedy już tracisz wiarę w terapeutów, bo masz... A.R. Polecam. (1) Polecam serdecznie. Znakomita logopeda. Wszystko mi wytłumaczyła i rozwiała... JAREK Świetny Specjalista z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. (1) Pani Maja jest świetnym specjalistą, pomagała mojemu Synkowi w problemach z... Grzegorz Dziękuję i polecam. (1) Chciałam bardzo podziękować Pani za całą pomoc, jaką nam Pani dała. Nie wiem,... Mariola opinia od pacjentki Mai Krause (1) Swietne podejcie. Trafilam sama do pni Mai po peknieciu tetaniaka. Fachowa... Maja Krause Moja opinia - polecam. (1) Ja rownież bardzo dziękuje i polecam uslugi pani Ostrowskiej. Korzysta moja... Antoni opinia dla logopedy Maja Ostrowska (1) Gorąco i bardzo, bardzo dziękuję za pomoc jaką otrzymujemy od Pani. Zasługuje... Magda dziękuję i polecam dalej. (1) Do pani Mai Ostrowskiej przywożę moją chorą żonę Annę. Jest po wylewie,... Henryk Logopeda godna medalu (1) Pani Maja zasługuje na medal. Wspaniale tłumaczy. Świetne podejście do... Jola Logopeda opinia dla Maja Ostrowska (2) Świetna neurologopeda ! Empatia i pełna profeska w pracy z chorym pacjentem... Franek Dziękuję za pomoc. (2) Korzystałam na przestrzeni dwóch i pół lat z kilku logopedów, pedagogów... Kasia Ciszke Doskonaly logopeda, moja opinia dla Maja Ostrowska (2) Doskonala specjalistka. Swietna neurologopeda. Polcam po peknieciu tetniaka. M Mikolaj Polecam gorąco (2) Trafiłam do pani Mai z moją mamą krótko po jej wyjściu ze szpitala. Spotkałam... Alicja Neurologopeda na piątkę z plusem ;-) Polecam. (2) Do pani Mai Ostrowskiej dojeżdżaliśmy z moim ciężko chorym po udarze tatą.... Barbara