Super logopedka. super logopedka. super logopedka (2) Jak w naglowku-super babka! Nıe mam zadnych uwag ı zastrzezen. Oby... PLAWCZYK sto procent profesjonalizmu - moja opinia (2) Sto procent profesjonalizmu. Pani Ostrowska dysponuje dużą wiedzą w swoim... Jakub Godny polecenia logopeda i gabinet (2) Naprawdę godny polecenia logopeda. Umiejętność wytłumaczenia pacjentowi... Monika R.
Naprawdę warto (3) Moje dziecię miało zdiagnozowane opóźnienie rozowju mowy spowodowane... Paulina Łoboda logopeda opinia (2) polecam. bardzo dobra pani. mój logopeda po wylewie. polecam. marek polecam logopedę (2) Dzięki pomocy pani logopedy w dorosłym życiu pozbyłem się kompleksów i... Michał opinia o neurologopedzie (2) Do pani Ostrowskiej trafiłam z polecenia neurologa. A potem dziękowałam i... Aleksandra M. daria klasa - opinia (2) witam wszystkich p.maja ostrowska jest bardzo mila osoba i jest lokopeda... daria klasa dobry logopeda (2) Pani Maja bardzo szybko nawiazuje dobry kontakt z pacjentem. Wysokie... Aśka bardzo dobry logopeda - opinia (3) Moje doswiadczenia z pania Ostrowska sa jak najbardziej pozytywne. Uczeszczam... Magda T. dobry logopeda (1) Świetna logopeda. Chodziłam rok i z chęcią pochodziłabym kolejny rok, ale... Janka neurologopeda (1) Pani Maja to specjalistka i profesjonalistka w pełnym znaczeniu tych słów.... Beata Kąsek, córka p. Grażyny dobry logopeda (1) Nie bede oryginalna i napisze to samo co inni przede mna. Doskonala logopeda.... Mala Warto (1) Jestem pelna uznania dla cierpliwości jaka pani Maja miała dla mojego syna,... M.G logopeda-moja opinia (1) Nie wiem skąd te opinie o tym, że się długo czeka na wizytę. Ja na pierwszą... Maciejewska-mama Kacpra Polecam (1) Bardzo dobry, profesjonalny logopeda. Polecam wszystkim którzy szukają... Radek moje dziekuje (1) Bardzo dziekuje za cenne wskazowki i rady, jakie mi pani dala. Dziekuje,... Agnieszka Formella Wszystko pięknie, ale... (1) Wszystko pięknie i na prawdę nie mogę powiedzieć złego słowa, ale czas... gaba Polecam!!! (1) Panią Maję znalazłem poprzez Internet. Korzystałem już z usług kilku... Tata Kuby Super logopeda, polecam !!!!! (1) Polecam. Mój syn nie może doczekac sie zajec w gabinecie. Pani Maja... Natan