Magdalena P. - ocena (2) Trafiłam do pani Mai po długich poszukiwaniach. Nikt wcześniej tak... Magdalena P. Marek Kacperczyk - ocena (1) Bardzo dziękuję za udzielaną pomoc, pełen profesjonalizm. Polecam. Marek Kacperczyk Michał - ocena (2) Gorąco polecam!!!. Pani Maja fachowo i z podejściem dydaktycznym... Michał
Ewa Plichta - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za profesjonalne podejście. Pani Maja... Ewa Plichta Marcin - opinia (2) Bardzo dziękuję za czas, który nam pani poświęciła. Dzięki terapii syn nasz... Marcin Paulina - opinia (2) Pani Maja jest wspaniałym człowiekiem i doskonałym fachowcem- ale od początku... Paulina Kalina - opinia (2) Jestem w trakcie terapii po lekkim udarze niedokrwiennym. Wiem, że jeszcze... Kalina Patrycja - opinia (2) Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy na zajęcia do Pani Mai. Spotkania... Patrycja Basia - opinia (2) Ta opinia powinna zawierać kilka stron, aby opisać dokładnie jak bardzo... Basia Magdalena Sosnowska - opinia (2) Polecam terapię u p.Mai. Uczęszcza do niej mój tata po udarze. Początkowo... Magdalena Sosnowska Kamila - opinia (2) Bardzo polecam zajęcia z panią Mają. Jeśli ktoś szuka pomocy dla niemówiącego... Kamila Maciej - opinia (2) Jesteśmy bardzo zadowoleni z terapii u Pani Mai. Świetne podejście do... Maciej Natalia Preis - opinia (2) Długo czekaliśmy na wizytę, ale warto było. Nasz synek z podejrzeniem... Natalia Preis Sylwia Świątek - opinia (2) Pani Maja to wspaniała, radosna osoba, która potrafi zarazić dobrą energią... Sylwia Świątek Paulina Z. - opinia (2) Przyszłam do p. Ostrowskiej załamana z niemówiącym nic czterolatkiem. Kiedy... Paulina Z. Małgorzata - opinia (2) "Nasza pani Maja" tak mówimy z córką, która zawsze witała nas z uśmiechem na... Małgorzata Anna N. - opinia (2) Dziękuję bardzo za profesjonalną pomoc. Korzystam z konsultacji tylko kilka... Anna N. Ewa Pospiszyl - opinia (2) Panią Maję poznałam kilka lat temu, kiedy moje dziecko chodziło do niej na... Ewa Pospiszyl Tomasz - opinia (2) Pani Maja pomogła mojemu synkowi mówić. Przed jej terapią praktycznie nie... Tomasz Katarzyna - opinia (2) Bardzo polecam!!!Wspaniale podejscie do pacjenta, korzystalam I bede... Katarzyna