Heyoman - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z naprawy auta.. wszystko zgodnie z ustaleniami.. a... Heyoman Magda - ocena (1) Bardzo profesjonalne i konkretne podejscie do klienta, wszystko dokladnie... Magda Nie pozdrawiam - opinia (2) Jakoś tych napraw to jest jakiś żart niekonkretnie, nierzetelnie, drogo,... Nie pozdrawiam
bardzo niezadowolony klient w124 - opinia (1) Tragiczny kontakt z właścicielem a właściwie jego brak, wziął auto na... bardzo niezadowolony klient w124 EmilZaw - opinia (1) Same pozytywy od zadowolonego klienta! Pozdrowienia dla najlepszej ekipy od... EmilZaw Pawel L - opinia (1) Bardzo polecam ten warsztat! Nigdy mnie Pan Roman nie zawiódł. Zawsze pomógł... Pawel L K - opinia (2) nie polecam tego miejsca nikomu! Właściciel to krętacz, nie dotrzymuje... K Krzysztof - opinia (1) Ostatnio naprawiałem auto a tym warsztacie i byłam zadowolony. Była to szkoda... Krzysztof Iwona - opinia (1) Naprawiałam auto w tym warsztacie i jestem bardzo zadowolona. Pan Roman... Iwona Jarek - opinia (1) Na warsztat trafiłem z polecenia znajomego, który naprawia tam auta od lat i... Jarek edek - opinia (1) vw-up 1.5 roku temu lakierowany wlew paliwa,niby prosta naprawa a zrobiona... edek *** (1) Omijajcie ten warsztat z daleka Klient Naprawa (1) Zdecydowanie odradzam i nie polecam ceny to ma zaporowe i nie dokładność aby... MALZ - nie polecam (1) Miałam wraz z mężem bardzo nieprzyjemną sytuację u tego lakiernika.... Ewelina Polecam !!! (2) Polecam bardzo dobra obsluga. Praca blacharska wykonana swietnie. Bardzo mily... Andrzej Polecam jak najbardziej (1) Pan Roman super cierpliwy, pomocny, zorganizowany. Polecam kazdemu kto potem... Wiktoria Zdecydowanie odradzam (3) Zostawiłem samochód po stłuczce z uwagi na możliwość bezgotówkowej naprawy.... Klient Warsztat godny polecenia (1) Miałam wielkie szczęście w nieszczęściu że trafiłam do tego warsztatu..... kaskaaa Polecam (1) Przed świętami miałam stłuczkę, zaproponowano mi warsztat pana Malz.... kierowca Nie polecam (2) Miałem wykonywaną naprawę bezgotówkową i choć wycena szkody była po tygodniu... Andrzej