Joanna - ocena (1) Świetnie jedzenie i miejsce Joanna Anna - ocena (1) Wspaniała restauracja cudowne jedzenie możliwość rezrwacji dla dużej liczby... Anna Klient - ocena (1) Nie polecam po porcje się zmniejszyły a ceny poszły do góry prawie stówę za... Klient
Hanis - ocena (1) Obsługa bardzo miła, wszędzie czysto i przyjemnie. Musiałem sprawdzić... Hanis ad - ocena (1) wracamy z przyjemnością ze względu na smaczne jedzenie. Zasadniczo trzymają... ad Marta - opinia (1) Byliśmy dziś na obiadokolacji w restauracji Múlk. Fajna lokalizacja,... Marta Małgorzata - opinia (1) Przyjemne wnętrze, dobra muza, gwarniej na parterze, na piętrze luz.... Małgorzata Motandix - opinia (1) Zmieniłem zdanie po tym, jak organizowałem przyjęcie weselne. Porcje weselne... Motandix fog - opinia (1) Żeberka pierwszy sort. Ale kiszka ziemniaczana w której nie dało się wyczuć... fog Klient wyproszony od stolika - opinia (1) Bardzo niemiło obsłużeni w sobotnie popołudnie, już nigdy nie skorzystam z... Klient wyproszony od stolika Darek - opinia (1) Jedzenie pyszne. obsługa miła polecam Darek Ika - opinia (1) Polecam cudowny klimat dobre jedzenie sympatyczna obsługa. Ika Hanna - opinia (1) Bardzo fajne miejsce.Miła obsługa i pyszne jedzenie za przystępną cenę. No i... Hanna Wesele 10.05.2019 (1) Chcielibyśmy bardzo podziękować za organizację naszego wesela (10.05.2019).... Ania & Mateusz Zdecydowanie polecam (1) Bardzo fajny klimat, można zjeść w środku , można na zewnątrz, sklep w... Smakosz Warto (1) Warto zajechać poza miasto i sprawdzić tą restaurację. Duże porcje i b.dobre... Gregory wesele (1) Organizacja wesela wspaniała. Obsługa cudowna, wystruj sali piękny. Z całego... Grazyna Dziękujemy za wspaniałą organizację Naszego Wesela ( 16.09.2017 ) (1) Dziękujemy za wspaniałą organizację Naszego Wesela ( 16.09.2017 ) Sala -... Jennifer Bantulan-Warda OK! (1) Mieliśmy w tej restauracji uroczysty obiad po Chrzcie Świętym i jesteśmy... Monika Warto odwiedzić (1) Miejsce ma swój klimat, jest swojsko i smacznie. Kelnerzy uśmiechnięci,... Asia