POLECAM (1) dzisiaj odebrałam auto, jestem bardzo zadowolona. auto bardzo szybko i... Milka Warsztat ok (1) Bardzo miła obsługa. Pan cierpliwie mi tłumaczył co jest do naprawy i ile... Marzena Można ich polecić (1) Są dobrzy w tym co robią. Maja profesjonalny sprzęt i wiedzę dot. blacharstwa... Jurek
Są dobrzy (1) Dobra obsługa zarówno przed jak i po naprawie. Terminowi, fachowi i rzetelni.... Jarek Pełen profesjonalizm (1) Jak w temacie pełna profeska. Zdrowe podejście do klienta. Szybka i fachowa... andrewwiec Naprawiałem Citroena (1) Mogę polecić ten warsztat z czystym sumieniem właściciel Pan Robert pomógł od... Grzegorz Naprawa uszkodzonej podlogi (1) Naprawa poszla szybko (2 dni). Nie zauwazylem zadnych uszkodzen wnetrza auta... god Udana reanimacja Volkswagena (3) Samochód po poważnej kraksie wymagał kompleksowej roboty... Tomek Super firma (1) Bardzo dobra firma. Organizacja na wysokim poziomie. Wszystko zrobione według... Maciek serwis na wysokim poziomie (1) Mój superb trafił tam po kolizji. Naprawa przebiegała sprawnie. Jak wyszły... Pavlo Naprawa BMW po kolizji (1) Zleciłem do Mrcar naprawę mojego BMW po stłuczce. do naprawy był przód... Jacek jurek (2) ogólnie kładzenie lakieru super i starannie ale montaz podzespołów karoserii... jurek Nie polecam (2) Samochód był oddany brz uszkodzeń w celu usunięcia rdzy lotnej na listwie nad... Kuba Bardzo kiepsko , slabo i drogo (2) Nie polecam, moim zdaniem jeden z najgorszych zakładów z usług, którego... Waldemar Dobry Warsztat (1) Miałem okazję korzystać z usług MR CAR i jestem bardzo zadowolony. Oddałem im... Andrzej Warsztat na Szóstkę (1) Miałem poważną kolizję i trafiłem z samochodem do Żarlińskich. Według mnie... Michał AUDI A4 naprawa bezgotówkowa (1) Dziękuje za solidną oraz szybką naprawę!Auto po naprawie wygląda jak nowe z... Witold Suzuki sx4 dziękuje! (1) Śliczne podziękowania dla serwisu za doskonałe zniwelowanie poważnego... BG To JA - Zielona Mazda 2 (1) Serdecznie dziękuję za naprawę po kolizji naszej Mazdy. Właściciel bardzo... W.R.K. Audi A4 - maska + drzwi (1) Uslugi blacharsko-lakiernicze na bardzo wysokim poziomie. Zlecenie wykonane... Dominika