Jarek - ocena (1) Profesjonalna obsługa Naprawdę polecam Jarek Żaneta - ocena (1) Śmiało wystawiam pozytywną opinię, warsztat godny polecenia usługa wykonana... Żaneta Jarek - ocena (1) Bardzo szybka i fachową obsługa. Jarek
Klient - ocena (1) Super obsługa , wszystko super Klient Monika - opinia (1) Właśnie odebrałam mojego fiacika po szkodzie na parkingu. Pięknie zrobiony i... Monika Jaro - opinia (1) Jak najbardziej należy sie sześć gwiazdek. Szybka i fachowa naprawa. Potrafią... Jaro Julita - opinia (1) Polecono mi ten zakład blacharski. Pan cierpliwie i wytłumaczył mi na czym... Julita Igor - opinia (1) Profesjonalny warsztat, profesjonalna obsługa i rzetelna naprawa. Samochód... Igor Tomasz - opinia (1) Naprawa szybko i sprawnie przeprowadzona. Nie ma śladu po kolizji.... Tomasz Krzysiek - opinia (1) Naprawa bezproblemowa i fachowa. Samochód bez śladu stłuczki.... Krzysiek Tomek - opinia (1) Szybka i fachowa naprawa. Części dobrze spasowane i odpowiednio dobrany... Tomek Artur - opinia (1) Oddałem swój samochód do polerowania lakieru i drobnych napraw lakierniczych.... Artur Andrzej - opinia (1) Naprawa przebiegała bez zarzutu. Fachowo terminowo. Profesjonalna rzetelan... Andrzej Wojt - opinia (1) Polecam, szybko i dobrze wykonana usługa. Wojt Anna z Lnisk - opinia (1) Profesjonalna obsługa, szef z ogromną wiedzą, doradził, powiedział co i jak.... Anna z Lnisk Tanio, szybko, bezproblemowo:) (3) przyjechałam w czwartek o 16.00 z porysowanymi drzwiami, chciałam szybko i... Paulina Świetne dopasowanie do potrzeb klienta (4) Byłem już trzykrotnie więc trochę już mam doświadczenia z tą firmą. Raz... Michał Polecam (1) Pełen profesjonalizm, Korzystałem 2 razy polecam. Miła obsługa, zgodna cena,... Michał G, Toyota Auris Naprawa i lakierowanie (1) Odebralam wczoraj moje autko Hondę Civic Ufo.Wiedziałam,ze wszystko bedzie... Danuta Naprawa lakiernicza (1) Bardzo dobra jakość wykonanej usługi, czas wykonania zgodnie z wcześniejszym... Piotr