Profesjonalnie, uczciwie i sprawnie! (1) Trafiłem do serwisu poprzez info w internecie. Oczywiście same chlubne... Łuki Naprawa zderzaka, a efekt końcowy jak nowy! (2) Wybierając warsztat kierowałem się opiniami właśnie z trojmiasto.Pl i muszę... Damian (Ford Cougar) Lakierowanie maski i zderzaka (1) Jestem zadowolona, że wybrałam ten warsztat. Powłoki lakiernicze wykonane... Krystyna
Nissan naprawa maski (1) Szybka i dokładna naprawa, różnicy nie widać - polecam! Fajna obsługa a i... Wojtek Lakierownie drzwi trzywarstwowa perłą (1) Usługę wykonano szybko ,sprawnie , profesjonalnie.Niełatwa trzywarstwowa... Waldemar Wymiana maski Ford Focus z lakierowaniem (1) Wymieniałem w tym zakładzie wgniecioną maskę, usługa z lakierowaniem wykonana... Jacek Wymiana błotnika w Nissanie Almera (1) Szybko, sprawnie, sympatycznie i fachowo! Jesteśmy bardzo zadowoleni z... PI MARIAN - opinia (1) WARSZTAT TEN POLECIŁBYM KAŻDEMU KTO POTRZEBUJE POMOCY BLACHRSKO LAKIERNICZEJ... MARIAN Polecam (1) Pełen profesjonalizm, bardzo dobra jakość i ekspresowe wykonanie... Daria Zdecydowanie POLECAM (1) Naprawa i malowanie dot 4 elementów mej srebrnej Aveny Usługa została... Ryszard Profesjonalnie i na czas (1) Naprawa błotnika z lakierowaniem i zaprawki wokół szyby wykonane zostały... Michał BMW (1) Chcialem tylko powiedziec ze to jest pozadna firma ktora potrafi zrobic to w... Luki daewoo matiz (1) naprawa wykonana na wysokim poziomie, Panowie nawet doradzili co najlepiej... Kazimierz Rolski ZASŁUŻONE 6/6 !!!!! (1) super obsługa, super jakość, super ceny!!! uszkodzenia naprawione w trzy dni.... RAV4 Profesjonalisci (1) Szybko, sprawnie a przede wszystkim dobrze wykonana praca! Lakierowane drzwi... Irena pełen profesjonalizm (1) Auto (Mercedes w203) profesjonalnie i dokładnie naprawione. Bardzo rzetelna I... Rafał Bartoszewski Zdecydowanie nie polecam! (1) Witam, Zdecydowanie nie polecam tego zakładu. W zeszłym roku z wielką... vigor79 golf2 (1) Bardzo miła i fachowa obsługa. Auto oddane we wtorek rano, odebrane już w... justa PROFESJONAL USLUGI LAKIERNICZE I BLACHARSKIE (1) Jako firma wspolpracujemy i jestemy zawsze zadowoleni i polecamy innym... Car net Super! (1) Oddałem autko we wtorek, w czwartek odbiór,szybko,starannie i dokładnie,... Maciej