Rama rowerowa (1) Nikt nie chciał pomalować ramy rowerowej . I tylko w tej firmie nie odmówiono... rommel HONDA CIVIC VIgen (1) Miła obsługa, nawet bardzo miła ... Wszystko na czas, ceny konkurencyjne :)... Karol Jestem pod wrażeniem. Polecam! (1) Po niewielkiej stłuczce pozostały mi lekko, acz w dość kłopotliwym miejscu,... Ania
Opel corsa c (2) Warsztat godny polecenia. Dobry kontakt tel. Postepy naprawy na biezaco... Lukasz marshalek - opinia (1) Usługa lakierowania wykonana bardzo dobrze. Lakier pasuje doskonale, nie... marshalek super warsztat (1) bardzo dobry warsztat pan Robert Żarlinski załatwił sprawe w PZU super i... michał kos Bartek - opinia (1) Gorąco polecam, konkretne chłopaki Bartek Usługa lakiernicza (2) Naprawiałem u Panów kilka rzeczy w aucie. Co na plus: 1. Cena 2. Kontakt... Kuba 100% PROFESJONALIZMU POLECAM (1) Właśnie odebrałam swoje autko .Usługa wykonana rewelacyjnie.Bardzo miła... Beata Polecam (1) Korzystałam z usług już dwukrotnie i nie mam zastrzeżeń. Profesjonalna... Magda Gosia - opinia (1) Lakierowałam u panów maskę w BMW. Po odebraniu auta,w innym świetle... Gosia Polecam innym użytkownikom samochodów (1) Malowanie zderzaka w Hondzie Jazz po obcierce parkingowej. Usługę wykonano... Jarek Polecam !!!, super ludzie i fachowcy. (1) Polecam zakład, lakierowałem u nich mojego youngtimera Mercedes Benz W124... Bartek Polecam! (1) Firma została mi polecona przez znajomego i był to strzał w 10. Profesjonalna... Artur Swietna firma (1) Polecam serdecznie te firmę. Znalazłem ja z polecenia znajomego. Lakierowałem... Karol Profesjonaliści!!! (2) oddałam samochód do lakierowania 10 elementów (zarysowania na lakierze przez... klaudia Usługa blacharsko-Lakiernicza (2) Naprawiany oraz lakierowany zderzak. Polecam wszystkim, fachowa obsługa,... Paweł Właściciele to profesjonaliści i pasjonaci (1) Usluga wyprostowania i pomalowania progu została wykanana idealnie. W... Roman Gorąco Polecam !!!! (1) Naprawdę godny polecenia warsztat,profesjonaliści, a przy tym rewelacyjna i... Gość Polecam !!! (1) Warsztat godny polecenia. Wszystko sprawnie bezroblemowo, gwarancja na usługę... Polecam