MULTIGLASS

Szklarz, lustra, szyby

Gdańsk, Konstantego Bergiela 4A

Meble sklepowe (1) Ogromnie polecam współpracę z tą firmą! Meble zrealizowane idealnie pod... Napoje Bogów Szkło nad blat w kuchni (1) ładne szkło w dobrej cenie, Pan Dariusz doradził wybór szkła w taki sposób,... Anna Szklarz godny polecenia (1) Fachowa obsługa, doradztwo oraz wykonanie usługi na najwyższym poziomie, 100%... Ania
Na wymiar - polecam (1) Miło fachowo - sympatyczny Pan Darek przyjechał wymierzył zamontował tak jak... StanleyB Polecam! (1) Wybralam Pana Dariusza po opinijam na Trojmiescie.pl i nie zaluje! Szybki... Ira Szklarz naprawdę godny polecenia. (1) Pierwszorzędna jakość cięcia szyb, bardzo dobra dokładność wymiarów,... Irek bardzo polecam (1) Gorąco polecam Pana Dariusza, pełen profesjonalizm, szybka obsługa, a przy... Mariusz Ania - opinia (1) Szybka realizacja zamówienia, lustro zamówione popołudniu,a na drugi dzień... Ania sprawnie i fachowo (1) Zarówno wykonanie jak i montaż na 5+, zdecydowanie polecam Jarek Wzór dla innych fachowców (1) Usługa ekspresowa- na telefon. Blat na biurko dostarczony w ciągu jednego... Renata POLECAM (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi. Szkło w kuchni wygląda bardzo ładnie.... Paulina Szybko, profesjonalnie (1) Bardzo szybka realizacja zamówionego lustra - w ciągu godziny, z pomiarem i... Ata 11 Profesjonalnie (1) Polecam. Bardzo profesjonalna obsługa, doradztwo, montaż. Szkło w kuchni... Magda Polecam (1) Zamowiłem u lustro jednego dnia a następnego dnia je otrzymałem z dowozem do... MS Polecam usługi tej firmy. Wykonują szybko i solidnie. (1) Zamówiłem dostawę i montaż lustra do łazienki. Usługa została wykonana szybko... Rafał Lustra w łazienkach na powierzchni biurowej (1) Firma dostarczyła i zamontowała lustra w biurze na Długich Ogrodach. Usługa... MR Company lustro łazienkowe (1) Zamówiłam u Pana Dariusza lustro do łazeinki. Bardzo dobry i szybki kontakt.... Ola Realizacja Rewelacja (1) Polecam Pana szklarza. Obsługa profesjonalna, bez żadnych problemów,... Tomasz Tarkowski A-bis Polecam (1) Zamówiona kabina prysznicowa i lustro zostało wykonane rewelacyjnie. Jestem... Justyna Perfekcja (1) Polecam serdecznie, Nie dość że cena rewelacyjna to realizacja oraz dostawa... Beata