MULTIGLASS

Szklarz, lustra, szyby

Gdańsk, Konstantego Bergiela 4A

Marek - ocena (1) Polecam w 100% ,szybka realizacja i bardzo dobra jakość wykonania. Marek Jan - ocena (1) Pełen profesjonalizm. Usługa wykonana na wysokim poziomie. Szybka realizacja... Jan Magda - opinia (1) Świetnie wykonane lustro z podświetleniem. Wymiar dość nietypowy sprawiał, że... Magda
Filip - opinia (1) Dokładnie i szybko. Cena też przystępna. Fachowe doradztwo. Zdecydowanie... Filip Natalia - opinia (1) Perfekcyjne doradztwo, szybka realizacja i dokładność w wykonaniu przyczyniły... Natalia Kasia - opinia (1) Firma zrealizowała zamówienie perfekcyjnie! Kontakt z klientem, szybki termin... Kasia Robert - opinia (1) Dobry kontakt przez email. Panowie szybko wykonali pomiar a po kilku dniach... Robert Grzegorz - opinia (1) Lustro zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami, szybko i w dobrej cenie Grzegorz Paweł - opinia (1) Fachowa obsługa i szybka realizacja zamówienia Paweł Pan Stefan - opinia (1) Świetny kontakt, dotrzymany termin, lustro idealne. Polecam! Pan Stefan Rafał - opinia (1) Zamówiłem dwa lustra na wymiar, jestem bardzo zadowolony, od zdjęcia wymiarów... Rafał Weronika - opinia (1) Konkurencyjne ceny, szybka realizacja. Jestem bardzo zadowolona, nie... Weronika Bartosz - opinia (1) Szybki czas realizacji zamówienia i profesjonalna obsługa. bardzo polecam Bartosz Kalina - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Usługa wykonana na wysokim poziomie. Szybka realizacja... Kalina Klaudia - opinia (1) Zamówiliśmy biały lacobel do kuchni. Szybko umówiliśmy się na pomiar i bardzo... Klaudia Sabrina - opinia (1) Bardzo polecam firmę. Profesjonalizm Czas Cena Sabrina Maciej - opinia (1) Usługa wykonana w tempie ekspresowym - montaż lustra na wymiar na drzwiach... Maciej Alicja - opinia (1) Profesjonalnie, szybko i niedrogo. Polecam usługi tej firmy. Sprawne działanie. Alicja neto - opinia (1) Zdecydowanie polecam!! Fakt Panowie mają sporo pracy więc trzeba liczyć się z... neto Paulina - opinia (1) Bardzo polecam. Usługa wykonana szybko i fachowo, kontakt na najwyższym... Paulina