MULTIGLASS

Szklarz, lustra, szyby

Gdańsk, Konstantego Bergiela 4A

Najszybsze lustro w Trojmiescie :) (1) Jestem mega zadowolona.Dzisiaj rano zamowienie przyjete przez milego Pana,za... Barbara Kabina prysznicowa (1) Zamówiłam kabinę prysznicową u Pana i muszę napisać że jestem pod wielkim... Zadowolona Klientka Najszybsze szkło w mieście! (1) Bardzo mocno polecam, tego samego dnia dostarczone lustro o dokładnych... Paweł
Super express (1) Lustra duże do dwóch łazienek zrobione ekspresowo, pierwszego dnia pomiar, a... Iza Bardzo szybka wymiana szyby w witrynie sklepowej (1) Jeszcze tego samego dnia Pan Dariusz przyjechał z nową szybą , co umożliwiło... Bartosz Szybko, tanio i naprawde solidnie, gorąco polecam (1) Jestem pod wrażeniem tego jak szybko dostarczono lustro, po rozmowie... Paweł Ekspresowo (1) Szybko i porządnie. W poniedziałek mierzenie a w środę juz montowanie lustra.... Marcin Pierwsza klasa (1) Pan Darek to prawdziwy fachowiec który jest genialny w tym ci robi.  W środę... Kuba FotoSzkło Kuchnia (1) Montaż i jakość szkła z obrazem pierwsza klasa. Cena dobra i konkurencyjna.... Izabela Polecam!!! (1) Szybko, solidnie i nie drogo! Naprawde polecam ta firme! Łukasz Lustro na wymiar Polecam (1) Zamówiłem lustro do łazienki na wymiar, fazowane,szlifowane brzegi ,. Lustro... Tomek Lustra pierwsza klasa! (1) Montaż luster ( styczeń 2015) po dziś dzień w pełni POLECENIA! Solidnie,... REBORN DANCE STUDIO Gwarancja udanej transakcji i zadowolenia dla obu stron. (1) Ogromny pozytyw - nie może być inaczej!!!! Rzetelny i uprzejmy sprzedawca... Piotr szybka usługa wykonana przez firmę SZKLARZ, Gdańsk, ul. Porębskiego 15/7 (1) Jestem pod wrażeniem profesjonalnego wykonania usługi przez firmę SZKLARZ,... Elżbieta Polecam (1) Śmiało moge polecić usługi tej firmy . Cena jest niższa niż u konkurencji a... zadowolony Lustro (1) Polecam Pana Dariusza. szybka realizacja, super ceny. Co prawda ciężko się... Monika Realizacja błyskawiczna. (1) Lustro zamówione 15 października, dostawa w ten sam dzień po kilku godzinach... Michał Szybko, tanio, bezproblemowo (1) Bardzo dobry kontakt, duży wybór materiałów, szybka realizacja, montaż bez... JACEK Szybka realizacja (2) Usługa: docięcie lustra do łazienki 120.2 cm na 102.6 cm Koszt 140 PLN Miało... Wojtek Szybko tanio solidnie i milo (1) Lustro do lazienki otrzymalismy tego samego dnia ktorego je zamowilismy.... Michal