Radosław - opinia (2) Świetna robota! tylna kanapa była w tragicznym stanie po przewożeniu psa a po... Radosław Lukasz - opinia (2) Niespełna roczne auto zostało w środku zanieczyszczone przez naszego... Lukasz Marcin - opinia (2) prałem tam tapicerki. Bardzo dobra jakość usługi. polecam Marcin
Arecki - opinia (2) Witam wszystkich. Wczoraj odwiedziłem po raz pierwszy Myjnie 77. Obsługa Pani... Arecki Paweł - opinia (2) Świetnie wykonana praca i przemiła obsługa. Czas oczekiwania upłynął mi... Paweł Metys - opinia (2) Jestem stałym klientem i wracam chętnie Metys Bogumił - opinia (2) Sprawne umówienie się na usługę , jak i jej wykonanie. Skorzystałem z... Bogumił Marcin - opinia (2) Auto czyste i wypolerowane po umyciu. W środku tak samo. Byłem pierwszy raz i... Marcin Dobra usluga w dobrej cenie. (2) Dokladnie jak w tytule. Auto przygotowane doskonale do sesji zdjeciowej przed... Adam fachowo i rzetelnie (1) korzystałam po raz kolejny z usługi pranie tapicerki; tapicerka skórzana... Małgorzata przygotowanie samochodu dla młodej pary (2) Samochód wyczyszczony wewnątrz że wyglądał jak odebrany od dilera zaraz po... Tadeusz Kolejny raz jest super (2) Korzystałam z usług myjni po raz 3 lub 4 i jakość bez zarzutu jak zawsze. Tym... Joanna Rewelacja (2) Auto w środku było w strasznym stanie , samochód służbowy dostałam po koledze... Marta Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. (2) Wysoka jakość usług oraz świetna obsługa. Grzegorz Mycie, odkurzanie, pranie tapicerki, suszenie, usunięcie zielonych nalotów na lakierze oraz na fotelach (2) Pełen podziw oddałem samochód do porządnego sprzątania który stał pod chmurką... Marek Polecam- zwłaszcza w nagłych przypadkach (1) Około roku temu skorzystałam z prania całej tapicerki oraz woskowania. Efekt,... Katarzyna Moje auto jak nowe !!! (2) Dałam do mycia i prania i nie spodziewałam się takich efektów. Mój samochód... Maria SUUUPER !!! (2) Bardzo dokładnie i starannie. Umyte i posprzatane jak należy. Obsługa super.... Seba Jakość umycia na najwyższym poziomie (2) Bardzo dobra myjnia, nie mozna się do niczego przyczepić. Obsługa bardzo... Adrian Polecam z czystym sumieniem i autem :-) (1) Serdecznie polecam Myjnię 77. Przemiła obsługa, jakość usługi (gruntowne... Dorota