Ola - opinia (1) Podłóg i drzwi szukałam bardzo długo w różnych sklepach, ale dopiero obsługa... Ola Radek - opinia (1) Z usług firmy Madera-Art skorzystałem po raz drugi i również jestem bardzo... Radek Sebastian - opinia (2) Pani Magda szybko i fachowo wytłumaczyła nam wszelkie niuanse, na które warto... Sebastian
Andrzej - opinia (1) Od momentu doradztwa i przygotowania oferty, aż po montaż wszystko idealnie.... Andrzej Joanna - opinia (2) Szczerze polecam! Bardzo przejrzyście przedstawiona oferta. W czytelnych... Joanna Katarzyna - opinia (1) Przede wszystkim fachowe doradztwo. Pani Magdalena potrafi konkretnie... Katarzyna Ostrzegam (5) Firma oferuje dostawe i montaz w terminach , ktore sa kompletnie... Mirek Drzwi wewnętrzne oraz podłogi (1) Polecamy zakupy w tym sklepie. Bardzo szybko i sprawnie przebiegło całe... Asia Michał - opinia (1) Rzetelna firma z fachową obsługą i wykonaniem. Otrzymałem kilka kosztorysów... Michał SUPER - polecam (1) Polecam - W Maderze -art spotkałam się z miła obsługą, fachową pomocą,... Kamilla Polecam (1) Obsługa miła i fachowa. Panie doradzają świetnie bo mają tak duży asortyment,... Joanna Warto (1) To były moje kolejne zakupy w Madera. Za pierwszym razem potrzebowałem... Mariusz Firma godna polecenia (1) Serdecznie polecam. Realizacja przebiegła bez najmniejszych problemów. Panie... Mateusz Polecam! Polecam! (1) W firmie Madera -Art zakupiłam drzwi wewnetrzne i panele podłogowe Pani Magda... mira Udane zakupy (2) Zakupy u Pani Magdy i Iwony robiłem już drugi raz. Tym razem urządzałem... Robert Finish deska,drzwi,rolety, (1) Profesjonalizm Pani Iwony pomógł nam zrealizować w naszym nowym domu przede... Bardzo wymagajacy klient Świetny sklep (1) Panie w Madera-Art zapewniają świetną i konkretną obsługę. Potrafią bardzo... Ania Zakup drzwi,paneli i parapetów. (2) Pełen profesjonalizm przy zakupach u Pani Magdy. Kupowaliśmy drzwi,panele i... Sebastian L. Rewelacja, polecam wszystkim (1) Polecam kontakt z biurem bez zarzutu, zamówienie praktycznie bez wychodzenia... Karolina Zdecydowanie polecam! (1) Zamawiałem drzwi wewnętrzne, pomoc Pani Iwony była nieoceniona. Miło, szybko... Paweł P