Mąka i Kawa

Pizzerie Bistro Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 65

Marta - ocena (1) Mąka i kawa niezmiennie pyszna ! Najlepsza pizza przemiła obsługa ! Teraz... Marta Paweł - ocena (1) Najlepsza pizza włoska jaką jadłem w PL, polecam :) Paweł Ja - ocena (1) po prostu bardzo smaczna Ja
Michał - ocena (1) Top, najlepsza pizza w swojej kategorii. W Gdyni lepiej niż w Metropolii Michał Gonia - ocena (1) Pizza zawsze na bardzo wysokim poziome! Cienkie ciasto, nie za dużo dodatków,... Gonia Kacper - ocena (1) Bardzo dobra pizza Kacper Anna - opinia (1) Najlepsza pizza w Gdańsku, makarony też pyszne, super obsługa Anna Margareta - opinia (1) Pyszne jedzenie, i makarony i pizze. Od początku jak istnieją w Metropolii... Margareta gorgior - opinia (1) Najlepsi z najlepszych :) gorgior Magda - opinia (1) Oja idealnie smaczna i wysokiej jakości pizza. To jest wow!!! Magda Aleksandra - opinia (1) Pyszna pizza, ceny umiarkowane, przyjemna obsługa. Aleksandra MMKK - opinia (1) Polecam najlepsza pizza w tej części galaktyki MMKK Wit - opinia (1) Najlepsza pizza w trojmiescie. Super ciasto. Wit Daniel - opinia (1) Pizza lepsza niż we Włoszech, i najlepsza w Trójmieście Daniel Daria - opinia (1) Najlepsza pizza jaką jadłam:) Zrobiona na cienkim cieście, sos zrobiony z... Daria Super, najlepsza w Trójmieście... (1) pizza :) najlepsze chrupiące ciasto, super składniki, mały lokal :) super ceny! Kinga Bardzo dobra pizza (1) Jedyna strata punktów za malutki i ciasny lokal, jedzenie zawsze świeże i... Mikołaj Mąka i kawa (1) Prawdopodobnie najlepsza pizza jaką jedliśmy, bez nadmiernej ilości sosów za... Marcin Bardzo dobra włoska pizza (1) Świetne ciasto, chrupiące brzegi, miękki środek - włoskie, oryginalne... dens bardzo polecam! (1) od trzech lat niezmiennie uwielbiamy ze znajomymi pizze z Mąki i Kawy; pizza... Kasia