Magdalena - ocena (1) Bardzo dobre podejście Pana Doktora Brunowicza do pacjenta. Mimo nerwów,... Magdalena Michał - ocena (1) Konkretny lecz przyjaźnie nastawiony urolog. Bada dokładnie, potrafi jasno... Michał Marek - ocena (1) Od lat jestem pacjentem pana doktora Brunowicza .Wspaniały specjalista i... Marek
Kamil - ocena (1) Byłem na wizycie u urologa. Mogłem liczyć na szybką diagnozę i profesjonalną... Kamil Eryk - ocena (1) Personel medyczny pomocny i pełen empatii dla pacjenta. Wszystko można... Eryk Marianna - opinia (1) Godna polecenia klinika. Panie w rejestracji miłe i sympatyczne. Wizyty... Marianna Beata - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z kilku specjalistów u których się leczę,... Beata Maryla J - opinia (1) Jedna z najlepszych placówek w Gdańsku. Lekarze u których byłam na wizytach... Maryla J Krystian - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyt, a w szczególności z zabiegu... Krystian Iwona - opinia (1) Bardzo sympatyczne i pomocne Panie w rejestracji. USG w sprawnym tempie.... Iwona Elizka - opinia (1) Personel bardzo kompetentny, na najwyższym poziomie. Nieprzyjemne badanie... Elizka Iwona z rodziną - opinia (1) Jest to najlepsze centrum medyczne w jakim byłam. Obsługa na najwyższym... Iwona z rodziną Martyna K - opinia (1) Klinika zatrudnia dobrych lekarzy i z każdym problemem można tu śmiało przyjść. Martyna K Karolina - opinia (1) Konsultacja z lekarzem przebiegła pomyślnie. Nie zostałam odesłana z... Karolina Kasiula - opinia (1) Jeśli borykacie się z chorobą nerwicy lękowej z całego serca mogę polecić wam... Kasiula Weronika - opinia (1) Korzystałam z usług Małej kliniki już kilkukrotnie i za każdym razem byłam... Weronika Jadwiga - opinia (1) Depilacja laserowa wykonana szybko i sprawnie, z pełną troska o klienta oraz... Jadwiga Beata - opinia (1) Bardzo polecam miła atmosfera pełna profeska mile panie zabiegi wykonywane... Beata Maja - opinia (1) Najlepsze miejsce dla kobiet w Gdańsku i okolicy, przemiła atmosfera oraz... Maja Karolina - opinia (1) Najlepsze miejsce dla kobiet w Gdańsku i okolicy, przemiła atmosfera oraz... Karolina