Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

-Marzec-
02.03 - Eweliina
04.03 - jaydee
05.03 - Vika - dziewczynka :)
09.03 - Ineskaa
10.03 - wisienka3107
15.03 - Flatershine
18.03 - Justas
21.03 - j.malgorzata :)
26.03 - darlonek
27.03 - panna-anna
27.03 - Lucky83
27.03 - TaLala

-Kwiecień-
02.04 - Agi8877
02.04 - gosiaczek.k
05.04 - Kanika
07.04 - sasanka
17.04 - kruszynka82
17.04 - beti1982
20.04 - ciekawa
22.04 - Patla
27.04 - jagodzianka

link do poprzedniego wątku .
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-Marcowe-i-Kwietniowe-cz-2-t562502,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Cześć babeczki!
Ja na razie przytyłam ok. 2 kg, wolno przybieram na wadze, z czym zawsze miałam problem, ale przynajmniej staram się jeść w miarę regularnie. Jem dużo owoców i warzyw, na mięso nie mam zbytnio ochoty, słodyczy staram się unikać, choć nieraz się skuszę :) Ale zachcianek jakichś specjalnych nie mam.

Na te warsztaty już dawno się zapisałam, więc trochę nas tam będzie :) Ze spotkaniem przed warsztatami mogę mieć problem, bo normalnie pracuję do 17, i choć wyjdę szybciej, to się raczej nie wyrobię, zwłaszcza że trzeba tam być wcześniej :/ Ale na pogaduchy w przerwach jestem chętna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

No to będę ;) tylko nie wiem, o której dokładnie, bo mam wizytę u gina i może już się dowiemy, kto tam mieszka :)
Niby mam u niego przed 16-tą, ale położna mnie wcisnęła między inne pacjentki, więc kto wie, o której mnie wpuszczą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

panna-anna zapraszamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Hej koleżanki,
ja się zapisałam już dawno temu na warsztaty w Gdyni (bo tam mieszkam), ale jak tu powstaje taka silna grupa gdańska to może jednak pójdę z Wami :)
Byłam już na 2 takich warsztatach (raz w Gdyni, raz w Gdańsku) i cyklicznie chodzę do Ciuciubabki w Gdyni. Warto, bo można dowiedzieć się sporo rzeczy nowych, zwłaszcza jeśli to pierwsza ciąża :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Darlonek ciii :) dałaś rade więc nie jest z Tobą tak źle :) Super że sie spotkamy! Wcześniej może jakas herbatka? :) dogadamy się. Ktoś jeszcze się wybiera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Dzięki Lucky za czujność :D nie ma to jak zbudynienie mózgu w ciąży i nie zjarzyłam :P Zapisałam się także się spotkamy, możemy jakoś się umówić przed :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja utylam te 24 , fakt jadlam jak za 5cioro :D uwielbialam ziemniaki mmm , no i potem przyszla cukrzyca co wydaje mi sie ze tez sporo nadrobila , ale ostatni msc to juz sama woda zatrzymywala mi sie , widzialam po butach i nawet spodniach w łydkach .

Teraz pilnuje sie , nawet mama teraz mowi " ty cos zjedz tak malo jesz, z lena to chlonelas wszystko" i to prawda.

Co do warsztatow , z Lena chodzilam na kazdy , ominelo mnie kupienia recznika , butelek i smoczkow ;) skarpetki tez jakies byly i duzo probek kosmetyków , a i na jednych wygralam książke .
I na tych w Gdansku bede , z inna marcowa mama no i oczywiscie moja Lena-najglośniejsze dziecko to znaczy ze to ja :D

U mnie brzuch wiiiidac ojj bardzo , daja mi 7 a nawet i 8 msc :D
Moje bmi z przed ciazy rowniez 27 :))

Ojj kochana trzymaj sie w tym szpitalu , bylam , doswiadczylam prawie 2 tyg na zaspie i wiem ze trudno , ciezko i nudno .
Poznasz inna ciezarna i czas szybciej zleci , a wazne aby Tobie pomogli i nic nie zaszkodzilo maluszkowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

ja zapisalam sie na warsztaty w gdyni - przyszly poniedzialek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Darlonek to dotyczy warsztatów dla rodziców. Na te dla przyszłych powinnaś zapisać sie bez problemu. Próbuj :) dają fajne gadżety. Laski z innego forum pisały że nie musiały w ogóle kupować butelek :) a przy okazji sie zobaczymy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Lucky dokładnie w tego linka wchodziłam i tam po lewej jest lista z miastami i przy Gdańsku jest, ze rejestracja zakończona :(
Kanika trzymaj się dzielnie, dobrze, że nie wymiotujesz.
Ech większość z nas ma jakieś przeboje a mówią, że ciąża to nie choroba :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

kanika trzymam kciuki za szybki powrót do domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Oj na razie nic nie wiem, mysle (mam nadzieje) ze maksymalnie do piatku tu bede. Moze dzis na wieczornym obchodzie czegos sie dowiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

hej Brzuchatki,

oh ja jem słodkie ale wcale nie mam ochoty, chyba robię to z przyzwyczajenia:) potem bardzo boli mnie żołądek, muli i ogólnie jest źle. Ochotę za to mam na jabłka, których przed ciążą nie jadłam, pomarańcze i frytki:)
Waga +4,5kg. Podobną miałam w poprzednich ciążach na podobnym etapie, a skończyło się z +14 i +13 więc nie było źle.
jejku jaka jestem ostatnio senna, może przez tą luteinę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

kanika bądź dzielna. Mam nadzieję, że nie poleżysz za długo i wszystko będzie ok. Trzymam kciuki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Beti, w takim razie trzymam kciuki za chłopca. :-)

Kanika, trzymaj się tam. Ja spędziłam w szpitalu 13 dni i wiem jaka to męczarnia. A kiedy planują Cię wypuścić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

TaLala widzę, że też nie smakuje ci słodkie więc może u mnie też potwierdzi się chłopak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Przesylam pozdrowienia ze szpitala ;) jestem tu od wczoraj. Dostalam jakis lek na zoladek i nie wymiotuje od wczoraj. Tylko ren czas tak tu wolno plynie...
Na temat jedzenia i tycia to sie nie wypowiadam z wiadomych wzgledow ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 18 kg, teraz jestem 200g na minusie a to dlatego, że wymiotuję, jest już trochę lepiej ale bez szału, najgorzej jest wieczorem więc szybko chodzę spać i wcześnie wstaję:)
Mam koleżankę, która przytyła w ciąży tylko 4,5 kg i gdybym sama jej nie widziała pod koniec ciąży to bym nie uwierzyła.
Ja zupełnie nie mam ochoty na nic słodkiego, bardzo lubię teraz jeść pomarańcze i grejfruty, absolutnie nie wchodzą mi zadne płyny nawet woda mi nie smakuje.
Jeśli chodzi o piersi to na pewno się zmieniły bo w pierwszej ciąży nic się raczej z nimi nie działo, teraz swędzą, trochę urosły i sutki też sie bardzo zmieniły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

darlonek źle spojrzałaś :) Tutaj patrzyłaś?
http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty-rejestracja.html?typ_warsztatow=brzuszek

Ja brzuszek mam i to coraz większy :) przybyło mi juz 9cm :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie Marcowe i Kwietniowe cz.3

Ja mam +2 kg i ciągle brak brzuszka, tzn jest, ale to taki "jedzeniowy" i jak wciagne to nic...gdzie ta dzidzia się mieści? :D
Co do piersi to mnie też nadal bola i swedza, ale na początku o wiele bardziej bolaly. I też mam wrażenie, że są ogromne, chociaż wyglądają normalnie, ale ja nigdy nie byłam biusciata wiec dla mnie są wielkie :D
Jeśli chodzi o warsztaty to zamulilam i zapomniałam o nich a teraz widzę, ze rejestracja zakończona więc muszę się czaic na następne ;)
A spotkano i tak można jakieś zorganizować :)
Jest tu ktoś z okolic Pruszcza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Odkurzacz (3 odpowiedzi)

Niedawno zakupiłam irobot roomba combo, który jest naprawdę świetny ;) Zwłaszcza jeśli nie macie...

jaki blender czy inny rozdrabniacz? (29 odpowiedzi)

Kochane, zastanawiam się nad zakupem czegoś co pozwoli mi zmiksować warzywka dla synka,...

krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY??? (38 odpowiedzi)

tak jak w temacie.jaki polecacie krem na rozstępy?? jestem w pierwszych tygodniach ciąży ,ale...