Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Mamusie LIPCOWE 2015:

patrycjamir tp. 1.07.-dziewczynka Zosia
aurinio88 tp. 2.07.
k0tt 23 l., tp. 3.07. syn Jakub, szpital Wejherowo
007angel tp.06.07
agunineczka 24l., tp. 7.07.
MadzikRóża, tp.9.07- córeczka Kaja
ja tp. 10.07.
goś tp. 13.07.
sylwiaagnieszka tp. 14.07.- syn
malaniunia 28 l., tp. 15.07. - chłopak
magda90 24 l., tp. 15.07. - dziewczynka
joanna86 tp. 16.07.
Kiccek1 16 lub 26.07
Angel, tp. 19.07. syn, szpital w Gdańsku na Klinicznej
Marynarka tp. 20.07. Dziewczynka - Zuzia :)
Madzik050642 tp. 22.07
Mysz tp.27.07 dziewczynka
Ania tp. 25.07. chłopiec
Tusia tp. 25.07. chłopiec
Anielkowa 27 l., tp. 26.07. Córka Lena szpital Wejherowo :)
dominika89 tp. 27.07
Ilka tp. 27.07.
aniaa88 tp. 27.07.
Ania 27, tp. 30.07.
Tysiiiak 23 l., tp. 31.07. - chłopiec Kacperek, szpital kliniczna

Mamusie SIERPNIOWE 2015:

Karolina tp. 2.08. Jagoda cc Kliniczna
Nyzosia tp. 04.08.- chłopak
kasietta88 tp. 06.08 - córka Lena, szpital Redłowo
agawcia 8.08
Lineczka tp. 8.08
dominika_ 27 lat, tp 9.08, dziewczynka, Marta, poród Kliniczna/Wojewódzki
tihuana tp. 10.08
EvvvaM tp. 10.08. - chłopak, Aleksander
oolenka1 tp 15.08 - dziewczynka
kinki.em tp.15.08
Maria tp. 17.08, dziewczynka,szp. wojewódzki
Marta25 tp. 18.08. - dziewczynka
nowa-malwa, tp. 18.08. chłopak
~stella1, tp.22.08, dziewczynka
kaoma, tp. 27.08.
alicja_82 tp. 27.08.
taka1, tp. 30.08
angelina2015 ......

ROZPAKOWANE:

Manna - 17.06.2015 syn 3170g 50cm SN

Poprzedni wątek
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-lipcowo-sierpniowe-2015-cz-6-t612884,1,160.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Marynarka Gratulacje ;-)))))))))
jak po cc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

oolenka1 ja spakowałam dwie torby mniejsze jedna na poród i druga po tak tez nam poleciła położna na szkole rodzenia. Do szpitala dla małego pajacyki mam, ewentualnie zapakuje jeszcze body plus półśpiochy ale pajace wygodniejsze tak mi doradzają. Body z krótkim odpuszczam, mam ich sporo ale zostawiam w domu, zresztą z tą pogodą to w kratkę jest trudno przewidzieć.My dzisiaj kończymy 35 tc jesteśmy tuż po wizycie i synek waży 2750, lekarz wszystko dokładnie sprawdził zbadał wszystko prawidłowo. Powodzenia dziewczyny i gratulacje dla kolejnych rozpakowanych mam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Marynarka gratulacje:) Konkretna dziewczynka.

Na kolejnego maluszka po tej stronie proponuje nowy wątek http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=619667&c=1&k=160
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Marynarka gratulacje :) gdzie rodzilas?

Oleńka jedyne co to musisz pilnować żeby za późno do szpitala nie trafić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

marnarka gratulacje .ooo Angel to faktycznie skakało u mni je też dziś dużo słabsze ruchy a w sumie masz termin za dwa dni to może dzidzia odpoczywa przed porodem. mi zawsze tłumaczono ze czym większe zminy na ktg tym lepiej większe akceleracje. a moja córka dziś sobie ubzdurała ze chce ściąć włosy i płacz mogę je trochę podciąć a ona chce za ucho no powiem.wam ze zaraz wyjdę z siebie . ja do szpitala mam dwie torby jedna dla mnie druga dla małej wyglądam jakbym.na wczasy jechała . ciągle się boje ze czegoś nie mam a jednak mam kawał drogi do szpitala .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Gratuluję Marynarka :-)
Dużo zdrówka i sił dla Was :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Lineczka- gratulacje. Jak na wczesniaka to duze dziecko ci sie urodzilo. Ja teraz jestem w 35 tc i torba nie spakowana. Nie wiem ile brac rzeczy dla dziecka, czy bierzecie body z krotkim rekawjem czy dlugim??/ No i czy 1 torbe czy moze 2 ( jedna na porod i druga na pozniej)???

Odebralam dzis wynik na paciorkowca no i jest dodatki. Co teraz? czytalam ze antybiotyk sie dostaje przed samym porodem, czyli co, nie panikowac?? Wizyte u lekarza mam za 1,5 tygodnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Dziewczyny ponawiam pytanie-czy któraś z Was jedt zainteresowana kupnem butelek dr browns? 250ml i 1mniejsza 150? Ogólnie 2duze i mniejsza. Oczywiście nowe, z 4pakA i pojedynczego opakowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Karolina ja termin mam na 15.07
A w szpitalu mały tetno na ktg miał od 110 do 190 i bez ruchów.
Także okaże się na jutrzejszym porannym obchodzie co i jak dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Hej Dziewczyny ;)

Z przyjemnością informuję, że 08.07. przez CC urodziła się moja córeczka Zuzia :) 3500 g, 57 cm, 10/10 ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Spokojnie dziewczyny, nie ma co panikować, niczym porodu nie przyspieszymy, słyszałam o akupunktury ale mało czasu zostało mi na to więc odpuściłam zresztą słabo w to wierze.Ja mam w domu tyle ruchu i tak samo dużo stresu ani spacery, wycisk od malego, wstawanie po 8 razy w nocy, jednym słowem jedno wielkie zmęczenie, nic mnie chyba nie ruszy szybciej, obstawiam bliżej terminu, dwa dni przed lub po, ale wątpię żeby szybciej.Tez bym chciała znać sposoby żeby chociaż sam poród był szybszy, co na tą szyjke? Mój starszy jeszcze chory, biegunka nie chce odpuścić, nic prawie nie je co się przełożyło na wagę, nie dość ze drobny to teraz w ciągu 3 dni choroby schudłam aż kilogram a to jest bardzo dużo dla takiej chudzinki jak on, do tego mały gagatek tez kuleje z jedzeniem, normalnie cyrki w domu odchodzą, co chwila musze im coś do jedzenia robić, wymyślać, a kiedy czas na odpoczynek czy zrobienie czegoś w domu, już nie mogę się doczekać szpitala, odpoczne tam chociaż te 4 dni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

powodzenia dziewczyny , moze cos sie ruszy;-))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

oo7 Angel powodzenia może się spotkamy bo ja mam dziś się stawić o 20 na klinicznej. a jakie mały miał tętno ze postanowili ciebie zostawić a na kiedy masz termin przepraszam ze tak do pytuje życzę dużo wam zdrówka i żeby szybko poszło. a ja siedzę i na niczym nie mogę się skupić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Mały dalej robi bunt, a mój mąż stwierdził że nie chce się stresować to pojechaliśmy jeszcze na kliniczna żeby lekarz raz jeszcze zbadał.
Lekarz zebrał wywiad, zbadał małemu tetno które się wahało,zbadał ginekologiczne-podobno wszystko gotowe czeka na zielone światło ,a że są miejsca na patologii to mnie zostawili na oddziale. Wiec zobaczymy co tym razem będzie.
Stella ja testowałam wszystko poza herbatą z liści malin i u mnie nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Ja od przedwczoraj pije ten napar z liści malin i mam po nim skurcze co prawda nie porodowe ale są :) w zasadzie ten napar nie ma przyspieszyć terminu porodu a wzmocnić macice i skrócić 2 faze porodu :) czytałam też o oleju z wiesiolka ;) seks ok jak M przestanie mnie wkurzac:p sprzątam jak zwykle ;) i masuje brodawki po czym też mam skurcze ale to też robię żeby przygotować je do kp ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

dziewczyny czy stosujecie te niby naturalne wywolywacze porodu , tj seks, schody, pikantne jedzenie czy herbatka malinowa??
ja robilam wszystko i nic mialam wywolywany , teraz zastanawiam sie czy moze nie zaczac w 38 tyg , i moze do dnia porodu cos sie wykluje ?w pierwszej dopiero dzialalam po terminie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

ja wzięłam do szpitala dwie pary pół śpiochów i body na bok i 3 pajacyki. chociaż te pajacyki wydają mi się ogromne. chciałam wam powiedzieć ze na stronie internetowej smyku są pampersy w bardzo dobrej cenie. ja dziś spać nie mogłam mała się tak wierciła a teraz cisza. ja dziś do szpitala na 20 ma konsultacje mam nadzieje ze zdecyduje się mnie już pociąć. miłego.dnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

No mój brzuch też okazały 😊. Może tak też przez to, że jestem niska. 38tydz zaczął się, siedząc na krześle małego czuję od żeber aż po w pupie dosłownie czasem. Ja zamierzam spakować body kopertowe I polspiochy. Pajace mam 0-3na i wydają mi się za duże. Krótki długi rękaw, nie wiem jak ubierają Noworodki po porodzie latem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

A ja dzisiaj znowu po KTG i wizycie. Skurcze jak były tak są tyle ze więcej. Trochę tetno Młodego niższe niż ostatnio bo w przedziale 120-140. Rozwarcie nadal na 2-2,5 palca , szyjka krótka i miękka .
W razie braku porodu w tym tyg kolejne KTG 20.07
A jakby młody znowu zrobił bunt i trzeba byłoby liczyć ruchy to mam się wybrać do szpitala żeby zobaczyli czy wszystko dobrze.

Aniu może u Ciebie po takich spacerach się ruszy, bo ja mam tak od 3 tyg, że jak chodzę to brzuch daje takie uczucie jak przy okresie a ja mam wrażenie ze mały schodzi coraz niżej.
Chociaż dzisiaj jak szłam po wizycie na autobus to miałam wrażenie ze mały mi wypadnie ;-)
Ehh, no i od ubiegłego tyg nie siadam za kierownicę (chyba że jakaś siła wyzsza) bo dotykam brzuchem kierownicy a już dalej nie mogę odsunąć fotela :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Ja mam spakowane i pół śpiochy i pajacyki:) dużo miejsca nie zajmują a lepiej mieć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...

Poradźcie coś na wypadające włosy :( (15 odpowiedzi)

Dziewczyny, jak w temacie... proszę pomóżcie, bo sama nie wiem co robić. Karmię piersią od 5ciu...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (115 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...