Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Mamusie LIPCOWE 2015:

patrycjamir tp. 1.07.-dziewczynka Zosia
aurinio88 tp. 2.07.
k0tt 23 l., tp. 3.07. syn Jakub, szpital Wejherowo
007angel tp.06.07
agunineczka 24l., tp. 7.07.
MadzikRóża, tp.9.07- córeczka Kaja
ja tp. 10.07.
goś tp. 13.07.
sylwiaagnieszka tp. 14.07.- syn
malaniunia 28 l., tp. 15.07. - chłopak
magda90 24 l., tp. 15.07. - dziewczynka
joanna86 tp. 16.07.
Kiccek1 16 lub 26.07
Angel, tp. 19.07. syn, szpital w Gdańsku na Klinicznej
Marynarka tp. 20.07. Dziewczynka - Zuzia :)
Madzik050642 tp. 22.07
Mysz tp.27.07 dziewczynka
Ania tp. 25.07. chłopiec
Tusia tp. 25.07. chłopiec
Anielkowa 27 l., tp. 26.07. Córka Lena szpital Wejherowo :)
dominika89 tp. 27.07
Ilka tp. 27.07.
aniaa88 tp. 27.07.
Ania 27, tp. 30.07.
Tysiiiak 23 l., tp. 31.07. - chłopiec Kacperek, szpital kliniczna

Mamusie SIERPNIOWE 2015:

Karolina tp. 2.08. Jagoda cc Kliniczna
Nyzosia tp. 04.08.- chłopak
kasietta88 tp. 06.08 - córka Lena, szpital Redłowo
agawcia 8.08
Lineczka tp. 8.08
dominika_ 27 lat, tp 9.08, dziewczynka, Marta, poród Kliniczna/Wojewódzki
tihuana tp. 10.08
EvvvaM tp. 10.08. - chłopak, Aleksander
oolenka1 tp 15.08 - dziewczynka
kinki.em tp.15.08
Maria tp. 17.08, dziewczynka,szp. wojewódzki
Marta25 tp. 18.08. - dziewczynka
nowa-malwa, tp. 18.08. chłopak
~stella1, tp.22.08, dziewczynka
kaoma, tp. 27.08.
alicja_82 tp. 27.08.
taka1, tp. 30.08
angelina2015 ......

ROZPAKOWANE:

Manna - 17.06.2015 syn 3170g 50cm SN

Poprzedni wątek
http://forum.trojmiasto.pl/Mamusie-lipcowo-sierpniowe-2015-cz-6-t612884,1,160.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Patrycja kciuki trzymamy!!! I czekamy na dobre wieści :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Patrycja, powodzenia trzymamy kciuki! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Jesu Jesu :) trzymam kciuki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Patrycja- mam nadzieję, że szybko Ci pójdzie i wszystko będzie dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Patrycja trzymam kciuki! :) W którym szpitalu jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

ja na porodowce o 17 rozwarcie 1.5 cm czekam na obchod o 19 czy coz sie rusza skurcze co 2,5 minuty . od godziny jedna pozycja na ktg i nikg nie zajzal nawet czy ok masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

A u nas jutro będzie chwila prawdy wizyta u gingo i decyzja czy skierowanie na cc na 2 lipca
mam cykora heh wkońcu się dzisiaj spakowałam ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Super sa te torby ze SkipHop, bardzo ładne. Moze tez zainwestuje bo przy córce nie miałam zadnej torby, bo nic mi sie nie podobało wiec wrzucałam wszystko do mojej torebki albo do wózka. W ogóle fajne rzeczy maja na tej stronie, podobaja mi sie tez maty edukacyjne chociaz corka nienawidziła na tym leżec wiec rozkładałam matę zeby kot sie pobawił bo miał straszna radochę na tej macie :) zrobiłam sobie termin na kontrole do szpitala, dopiero 14 lipca mam nadzieje ze wyrobie sie do 20 sierpnia z cesarka choć musze powiedzieć ze teraz jestem w lepszym stanie niż w pierwszej ciazy. Nielicząc drobnych niedogodności czuje sie ok. Gdyby jeszcze alergia mi zniknęła to byłoby fantastycznie.
Ania27 ja nawet nie liczę na cotygodniowe wizyty, ewentualnie Ktg. Mysle ze po wizycie w szpitalu bede ju tylko tam jezdzic. Czas strasznie mi sie dłuży, szczególnie teraz w te upały jak w domu ciemno i duszno. Jak tak dalej pójdzie to pójdę spac do piwnicy :) i rozważam ten pomysł całkiem poważnie, piwnica jest u nas nowka sztuka, żadnych pająków czy innych myszy spac tam mozna bez problemu, materac dla gości juz tam mam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Mój też jest mega aktywny all Day all night czasami to tak boli że szok...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Magda, mój mały całą ciążę był leniwy, a tu od zeszłego wtorku do wczoraj cały czas szalał, czy stałam, chodziłam, prowadziłam samochód, leżałam -on cały czas się wiercił aż brzuch skakał. Lekarka na czwartkowej wizycie powiedziała że niektóre dzieci tak mają. Natomiast zaczynam się trochę martwić, bo co prawda łożysko nadal II kat. to podobno wód juz mało i jak synuś wczoraj i dziś znowu ledwo wyczuwalny to zastanawiam się czy mu wód juz nie brakuje.
Ja wg OM jestem w 40tc, a wg usg 38tc i jak się mały dalej nie będzie chciał ruszyć to chyba jutro pojadę kontrolnie do szpitala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Moja kilka dni temu miała takie dni, ze non stop się wierciła i wypychała, czułam ją cały czas. Od wczoraj jest bardzo leniwa, w ciągu dnia czuję ją ale rzadko, delikatnie się obróci i wypnie. Za to w nocy szalała. Do terminu 3 tygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Magda_90 ja też w tej ciąży czuję dużo bardziej ruchy, pytałam o to gin, to mi powiedziała, że to normalne ,bo w drugiej ciąży dziecko ma więcej miejsca do harców z powodu rozciągniętej już macicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Niektóre z Was martwią się słabymi r******i, a ja mam na odwrót od kilku dni właściwie nie ma przerwy żeby mała sie nie ruszała i to cały czas czuję ją tak intensywnie, rozpycha się na wszytskie strony, co często jest bolesne. Czy siedze, czy leżę, czy chodze, cały czas się wierci i zaczynam sie zastawnawiac czy to normalne? bo poprzednim razem nie pamietam aż tak intensywnych ruchów. Zostały mi 2 tyg do tp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Jadę po tą:
http://skip.zone/torby/5-duo.html#prettyPhoto
Tylko biorę CHEVRON BLUE bo mamy niebieski wózek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Oj oby było cieplo to Kuba będzie na dworzu szalal,bo w domu nudzi się jak mops.
Oj Sylwia jeszcze trochę i po wszystkim :)

Z chodzeniem do toalety to ja już nie licze. U mnie wystarczy przełozyc się z boku na bok i już jestem w wc. 10 razy w nocy to na 1000%.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Jeśli chodzi o zakupy dla drugiego dziecka, to u mnie podobnie - inwestycji brak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Duszno uffff.
Nyzosia ja też ciekawa jestem na jaki model torby się zdecydujesz. Mam torbę po Maćku ale beznadziejną, jest wielka a niewiele się zmieści.
Ja robie pranie, gotuje co by chłopaki byli ogarnieci nieco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Dziewczyny ja dziś miałam fatalną noc, nie mogłam w ogóle zasnąć ,od 23 do 2 byłam 4 razy w toalecie masakra jakaś!!!Później już przestałam liczyć!Teraz siedzę przy kawce i staram się jakoś funkcjonować, tym bardziej że córcia w domu, obiecałam jej trochę wolnego od przedszkola. W piątek mieli zakończenie roku.
Nadchodzą upały podobno, ja póki co czuję się ok, brzuch mam nieduży i nie puchnę, ale zobaczymy co będzie na końcówce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Nyzosia widze mamy podobne inwestycje co do drugiego Malucha :) ja tez z wiekszych zakupow teraz to kupowalam torbe do wizka ,ale ja bralam z allegro :) Ja zawiozlam Mlodego do przedszkola i sie polozylam ,wlasnie wstalam,ide na dol po czeresnie i bob ,bo jestem u Taty to sklepik pod nosem a popoludniu urodziny ,oby glowa nie dokuczala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2015 (cz. 7)

Nyzosia daj znać na który model sie zdecydowałaś. Ja bym chciałą jakiś uniwersalnywzór kolor tak by od czasu do czasu tez mąż ją zarzucił;) w razie potrzeby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

problemy ze skora (5 odpowiedzi)

z 3 tyg temu zauwazylam u 1,5 rocznego synka ze na glowce gdzie ma wloski ma wysuszona skore,...

chirurg dziecięcy Elżbieta Lichnicka opinie (3 odpowiedzi)

Witam, czy któraś z Was była na wizycie z dzieckiem u chirurga dziecięcego dr Elżbiety...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (44 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?