Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Zakładam nowy wątek.
Witam wszyskie mamusie i dzieciaczki w brzuszkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego ja wole jeszcze poczytac fora mozna duzo sie tez dowiedzieć i na następna wizyte zapytac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam dop 26tc ale gdybym nie mowila nic o skurczach to zapewne nie zbadalby:( u Ciebie jest juz prawie koncowka wiec powinien cie badac co wizyte, a powiedz mi jak u Ciebie patrzy wogole na wyniki badań? Odnosze wrażenie ze u mnie nie i yez nie pytal o poprzednie ciaze a byly z tarczyca i cukrzyca. A ty jak z wynikami? A co odpowiada gdy mu muwisz o wszystkim bo mi zawsze odp ze to dziecko uciska, boje sie co bedzie jak teraz pojde i poraz kolejny powiem ze sa skurcze po badaniu niby wszystko ok ale od czegos musza byc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej Monika. Ja mam na 27.01 kolejną. Chodzę na NFZ do niego. Do 4 m-sc chodziłam prywatnie a potem się wkurzylam i przeszłam na NFZ bo przyjmuje w piątki. Podejście to samo zarówno prywatnie jak i na NFZ, na początku jego mało mownosc mi nie przeszkadzala, z ciaza bylo ok, zadnych niepokojacych mnie objawow. Wiec szlam to byla taka rutyna, badania, usg i 5 min. Po wizycie. Natomiast teraz wybija mi 30tc, pojawily sie dziwne dla mnie objawy jakich przy córce nie mialam typu klocia w pochwie w trakcie wysilku, napinanie brzucha po wysilku czyt. Standardowym odkurzeniu mieszkania bez szalenstw i okropne bole w pachwinach czasem uniemozliwiajace normalne chodzenie. Tez dop. Wtedy zbadal mnie na samolocie...co w.g mnie powinno byc na kazdej wizycie, przynajmniej tak było jak bylam z cora w ciąży. Zbadal powiedzial ze ok i tyle. W poprzedniej ciazy mialam nadcisnienie i nie pytal nawet o.przebieg poprzedniej ciazy, sama sie o wszystko wypytuje i generalnie czesto odp. Krotkie tak na szybko. Jestem b. Zdziwiona, bo P. Dr. Ma rewelacyjne opinie na forach, ja tez poszlam do niego z polecenia i od jakis 2 msc troche slabo jestem zadowolona. Ale juz nie chce zmieniac przed samym rozwiazaniem. Cale szczescie z pracy mam pakiet w lux medzie wiec poprostu od paru wizyt chodze tez tam do gin. I jestem spokojniejsza. Badania na samolocie nie mam co wizyte, tylko jak zglaszam ze cos czuje nie tak. Pod koniec stycznia jak bede na wizycie bedzie to 32tc i az sama jestem ciekawa za ile każe mi przyjsc...generalnie żałuje ze nie wybralam ponownie lekarza co z pierwszym dzieckiem, bo byl rewelacyjny ale raz ze nie.chce mi sie juz do Gdyni jezdzic a dwa z cena za wizyte juz lekko przesadza 200zl. Ale zawsze byla wyczerpujaca odpowiedz, zawsze wychodzilam w pełni doinformowana. No nic jakos do konca trzeba dociagnac i mam nadz. Ze u Pana dr. To tylko kwestia wprawy ze tak szybko sa odbywane wizyty i ze nic nie zostanie przeoczone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slyszalam ze pracuje w szpitalu na Zaspie i jak na lek z szpitala to malo wyjasnia i malo patrzy na wyniki, ale to moze ja mam takie odczucie bo poprzednie ciaze prowadzone przez ordynatorke i lek ze szpitala z wyzszego szczebelka. Zobaczymy jak to dalej będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olka1 4bylam na wizycie powiedzialam mu o skurczach i napinaniu zbadal mnie 1raz odkad jestem w ciazy;-( moje odczucia sa rozne raz wszystko wyjasni porozmawia a raz jest odwrotnie.Moze to przez duza ilosc pacjentek tak jak mowisz. A bada cie i usg robi co wizyte bo mi tylko podaje wage malej:( nastepna wiz 25chodze co 3tyg a ty co ile chodzisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Monika20 i jak odczucia? Ja na pocz. byłam zadowolona, ale od jakiś 2 miesięcy mam wrażenie że doktor ma za dużo pacjentek na głowie i trochę tak z '' automatu'' odbywają się wizyty. Na pytania odpowiada mega zdawkowo i pośpiesznie i trochę się boję żeby czegoś nie pominął przez ten pośpiech.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Olka1 ja prowadze ciaze u Szemryka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny u mnie jutro wybija 29tc. Czas leci jak oszalaly. Mam pyt. Czy któraś prowadzi ciaze u dr. Szemryka? Ja jestem przed trzecim badaniem usg ktore teraz chcę wykonac u polecanej dr. Brzoski z in victy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny,
Robię porządki i chętnie sprzedam albo oddam za paczkę pieluch zestaw letnich ubranek -
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale tu cisza dziewczyny:-(
My po wizycie mala wazy 800g od paru dni skurcze i napinajacy sie brzuch, gin powiedział ze wszystko ok dal luteine zobaczymy jak to bedzie. A jak u Was kobietki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Jasne, juz wysylam. Wszystko napisze w mailu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Pauletta44 - moglabym prosić o zdjecia na maila?

fornala@interia.pl

Gdzie bylby odbior ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Witam serdecznie,

Mam na sprzedaż wyprawkę dla bobasa. Ubranka w rozmiarze 50-68 cm ( 0-4 m-ce). Większość ciuszków po jednym dziecku, resztę dostałam od rodziny po kuzynostwie dla mojej córeczki. Ubranka przydadzą się zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Większość z nich w kolorach uniwersalnych. W domu nikt nie pali. W skład wyprawki wchodzi:

6 par śpiochów
14 kaftanikow/ bluzeczek
18 par body z długim rękawem
14 body z krótkim rękawem
10 par spodni/spodenek
9 pajaców
4 sweterki
8 par skarpetek
3 pary niedrapek
16 czapeczek
8 par butków

Cena za komplet ubranek 220 zl. Więcej info (zdjecia ,opisy itp)na prive. Serdecznie zapraszam do zakupów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Dzięki, dziewczyny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Pszczoła, tak.. jest to obowiązkowe badanie każdej ciężarnej, nawet przy wynikach ok, ale ważne jest żeby wykonać je w terminie (między 24,a 28 tc), wcześniejszy wynik może być niemiarodajny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

pszczoła ja mialam wyniki ok a 19 musze zrobic krzywa 75.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Dziewczyny w którym tygodniu robiłyście krzywa cukrową?
Czy jest ona niezbędna jak wyniki na cukier są OK?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

DZIEKUJE DZIEWCZYNY CZEKAM NA DALSZE OPINIE

GDZIE RODZIŁYŚCIE ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Lena ja również 2porody na Klinicznej i polecam, teraz to Kliniczna badz Zaspa gin z Zaspy wiec zobaczymy co bedzie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mamusie marcowo- kwietniowe 2017

Monika super.Ja idę 13.12 na połówkowe.

Lena ja rodziłam na Klinicznej i teraz też chcę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

powikłania po wirusie bostońskim (81 odpowiedzi)

Mój trzylatek miesiąc temu chorował na wirus bostoński. Później zaczęła schodzić mu skóra z...

Co na wypadające włosy? (48 odpowiedzi)

Macie jakieś sprawdzone sposoby na wypadające włosy? Mam już dość, bo moje włosy są dosłownie...

mama z depresją (53 odpowiedzi)

Witam, Znalazłem w internecie taki tekst:...