Masala

Restauracje

Gdańsk, Rajska 10

Mieszkanka - ocena (1) Bardzo smacznie ! Mieszkanka Karo - opinia (1) Świetna restauracja. Dania według mnie pyszne, a obsługa też daje radę.... Karo kiepska obsługa (2) Kelnerka siedziała z nogami na blacie za ladą! Jak dla mnie niedopuszczalne... malgorzata
bardzo słaba nie uprzejma obsługa nie polecam (2) stanowczo nie polecam, nie da się zarezerwować stolika na kilka dni w przód,... klient Polecam (1) Przede wszystkim chce zwrócić uwagę na kwestię najistotniejszą na która,... Taka_ja Tragedia (1) Dostaliśmy inne danie niż zamówiliśmy, zwrócilismy uwagę obsłudze, na co... Karo Bardzo smacznie (1) Byłem w Masali z żoną gdyż znajomy polecił ją nam i muszę przyznać że byłem... kry Bardzo fajne miejsce i klimatyczne (1) Bardzo miła obsługa i smaczne jedzenie:). Ela Baad very baaad (1) Ryż z warzywami i kurczakiem-Porcja duża, baaardzo ostre danie - nie dało się... Olaalo Zle (1) Bylismy z mezem i zamowilismy briani z kurczakiem dostalismy mix z warzywami... sara Od lat trzyma poziom - zadowoleni, stali goście. (1) Bardzo dziwią mnie słabe opinie. Jadamy w Masali dość często i to od wielu... Natalia Jedzenie na tak, obsługa- jedna wielka masakra. (1) Bardzo podoba mi się wystrój, jedzenie jest smaczne- choć wg mnie gorsze niż... Sara Gorąco polecam! (1) Jadam co tydzień i nadal nie znudził mi się ten smak. Kolory potraw, sosów,... B Trzyma dobry poziom (1) Nie mogę zgodzić się z poprzednimi opiniami, jestem stałą klientką i nie... kot Okropne jedzenie (1) Kiedyś jedzenie było tam dobre, ale po wczorajszej wizycie i otrzymaniu zupy... alien jedzenie okropne (1) to niestety prawda, co piszą tutaj inni. Jakiś czas temu tam jadłam i nie... joanna Do managera (1) Obsługa koszmarna. Opryskliwe, bezczelne kelnerki, wypłoszające klientów.... anit bardzo słaba osługa (1) Byłam 2kr i 2kr kelnerki nie były miłe, nie mogę powiedzieć ze były też... Monia Kelnerki (1) Witam, Miałam okazje juz korzystać z usług restauracji. Jedzenie pogorszyło... Wielbicielka kuchni orientalnej Coś pękło? (1) Trudno mówić o tym, że to ta sama restauracja co kilka lat temu. Kiedyś... Baz