Masala

Restauracje

Gdańsk, Rajska 10

klient - opinia (1) Polecam poniewaz jest niewiele miejsc z tak egzotyczna kuchnia. Miło ze... klient kolejne rozczarowanie (1) po dłuższej przerwie dałem sie namowic na kolejna wizyte w Masali...i znowu... klijent Oburzona klientka na jeden z komentarzy. (1) Poprzednia osoba skrytykowała tę wspaniałą restaurację, z jakże błachych... Stała klientka!
rewelacja! (1) świetna obsługa oraz wystrój, a jedzenie-przepyszne, niedrogie i w dużej... karolina NAJLEPSZE JEDZENIE W TROJMIEŚCIE!!!! (1) Fantastyczna kuchnia indyjska, klimat, wystój, wszystko absolutnie ok. Do... Klinetka Marzena - opinia (1) Od kiedy zmieniono wystrój tego lokalu przytulniej i romantyczniej sie w nim... Marzena Zgadzam sie - rewelacja (1) Kilka razy zbieralam sie do opisania tego miejsca, jednak nigdy nie starczylo... stala bywalczyni rewelacja (1) Jest to jedyna restauracja w trójmieście, do której wracam często i... stały bywalec Mój pierwszy raz... (1) Muszę powiedzieć, że nmie jest źle, wręcz powiem sympatycznie. Minusy -... bono Słaba obsługa (1) Tak, jak smaczne otrzymaliśmy jedzenie, tak rozczarowały nas kelnerki.Nie... zagnywacz Bardzo smacznie (1) jedzenie bardzo smaczne, duzy wybor az w trzech kuchniach: chinska, tajska i... monika przepychota (1) Uwielbiam tam jadać, szczególnie u góry, na sofkach. Wtedy sciągam buty i jem... Ewa Pycha (1) Knajpe znam od paru lat i zawsze jak mam czas to tylko ja odwiedzam na mala... Zwierzak RAJ NA ZIEMII (1) Kocham tę restaurację!!! miyu polecamy (1) wpadamy z mężem zawsze gdy tylko czas pozwala. oryginalne smaki, poczucie... Dominika i Piotr jest ok:) (1) nie bywam tam często bo mam madison nie po drodze ale jak juz zajde to... julka