Maxi Parking

Parkingi

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 199B

Marta - ocena (1) Parking słabo oznakowany, problem z dotarciem. Na miejscu byle jaki teren,... Marta Tomasz - ocena (1) Nie polecam!!! Bezczelny pracownik choć wydaje mi się, że był to nawet... Tomasz Tomek - ocena (1) omijać szerokiem łukiem! najgorszy parking w okolicy! Arogancja, brak... Tomek
Patryk - ocena (1) Polecam parking. Bardzo miła obsługa. Szybki transfer na lotnisko. Polecam Patryk Jerzy, Sylwia, Lila i Tomasz - opinia (1) Najgorszy parking z jakiego w życiu korzystaliśmy. Sam parking to klepisko... Jerzy, Sylwia, Lila i Tomasz Anonim - opinia (1) Polecam parking. Mola obsługa. Szybko mnie zawieźli na lotnisko. Skorzystam... Anonim Alicja - opinia (1) Polecam ten parking. Szybki transfer na lotnisko i z lotniska. Blisko lotniska. Alicja Przemek - opinia (1) Polecam ten parking. Szybki transfer na lotnisko. Przemek Flyer - opinia (1) To nie parking, to klepisko pełne dziur, wybojów i błota. Obsługa? W stronę... Flyer Ludzie omijajcie ten parking (1) Obsługa na poziomie zerowym brak zainteresowania co do klienta nie ma słów... Wielki brat Uważajcie na ten parking!!! (1) Polecam omijać szerokim łukiem! (...) Młody chłopak, pytany telefonicznie o... Lukasz Wszystko było w porządku (1) Wszystko było w porządku. Mogę szczerze polecić, transport był sprawny.... Anna Moraczaj Pierwsze i pozytywne wrażenie (1) Korzystałem dopiero raz, ale nic złego nie mogę napisać. Auto zostawiłem i... Łukasz Bielik Polecam wszystkim. (1) Oddanie Auta i dowóz na lotnisko trał z 10-12 min. Powrót jakieś 15 min... Marek M Wszystko OK (1) Parking na szczęście bardzo blisko lotniska, przyjechałam spóźniona, ale Pan... Elżbieta Opinia o Maxi Parking Gdańsk (1) Skorzystaliśmy już drugi raz, wszystko poszło sprawnie. Pewnie wszystko... Iwona Zdecydowanie odradzam (2) Na żadnym parkingu przylotniskowym nie spotkałam się z tak nieprofesjonalną... Natala Polecam (1) Polecam parking. Wszysto bylo ok Patryk nie polecam (1) Zgodze sie z przedmowca co do obslugi.kolejnym punktem to jezdzenie po... Franek Wlasciciel strasznie nie miły! (1) Parking wcale nie jest najtańszy to raz. Obsługa pozostaje wiele do życzenia... johan