Aleksandra - ocena (1) Profesjonalne i czysto. Aleksandra Artur - ocena (1) Sprawnie szybko i w przestępnych terminach i cenach Artur . - ocena (1) profesjonalne podejście do pacjenta, z pełną empatią .
Anna - ocena (1) Polecam gorąco. Profesjonalne podejście, skuteczna pomoc, wyjaśnienie... Anna Mariusz - opinia (1) miła i kompetentna obsługa, jedyny problem to mało miejsc parkingowych... Mariusz Wioletta Pawłowska - opinia (1) Bardzo miła atmosfera. Pani recepcjonistka uśmiechnięta z empatią . Sama... Wioletta Pawłowska Aneta - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegów fizjoterapii u pana Szymona,po każdej... Aneta Olga - opinia (1) polecam!!! Od wielu lat borykałam się z bólami kręgosłupa. Po pierwszych... Olga Krystyna Odorska - opinia (1) Szczególne uznanie dla p. Moniki U, dzięki jej terapii manualnej mogę obracać... Krystyna Odorska bardzo zadowolona pacjenta wspaniała klinika rechabilitacji (1) Z usług med-rech korzystam juz od 10 lat i nigdy sie nie zawiodłam.... Grazyna F. Zadowolony klient (2) Odbyłem rehabilitację w palcówce w Gdyni stawu barkowego, 20 zabiegów w... Robert Polecam bo warto! (2) Jestem bardzo zadowolona z 10 dniowej terapii.Czuje się o wiele lepiej oraz... Natalia Pełen profesjonalizm (2) Od blisku dwóch lat leczyłam problemy z kręgosłupem u różnych specjalistów i... Patrycja Polecam (2) Bardzo dobra i mila obsluga, nowe, czyste i zadbane pomieszczenia. Pacjent Polecam! (2) Trafiłem do Pani Emilii ze złożoną kontuzją uniemożliwiającą bieganie. Kilku... Jarek Po złamaniu... (2) Niebywałe miejsce! Mój powrót do sprawności zawdzięczam fizykoterapii... Sebastian Polecam (2) Polecam z czystym sumieniem. Pelen profesjonalizm. Bardzo ladne wnetrzne. Gosia Zadowolona pacjentka - opinia (1) Polecam wszystkim! Krótkie terminy oczekiwania. Przyjazna atmosfera. Personel... Zadowolona pacjentka Pacjent (1) Polecam ten gabinet,dziękuję pani doktor za dobrze dobrane zabiegi. Były... pacjent opinia (1) Serdeczne podziekowania dla rehabilitantow Centrum Med-Reh a w szczegolnosci... Irena Szostek