Mewa Towarzyska

Kluby, dyskoteki Puby

Sopot, gen. Kazimierza Pułaskiego 15

śmiech na sali (1) Beznadziejnie nudne miejsce bez krzty polotu. Fatalna obsługa - przygotuj się... chilly Nieoficjalny rezydent Mewy Towarzyskiej… (1) Jeśli masz dość typowych klubów sopockich i Sebixów, którzy przyjechali... JL Co tu dużo mówić dno na całej linii. Polecam unikać. (1) Jest mnóstwo lepszych tego typu miejsc. niezadowolony
Obsługa - szok! :( (1) Klimat fajny, sympatyczni ludzie przychodzą, dobra muzyka, oryginalne i... bet Klima (1) Dość drogie wejściówki, biorąc pod uwagę, że trochę kasy zostawia się w... Ola Mewa (1) Mewa to dość sympatyczne miejsce. Dobra muzyka przy której zawsze da sie... Qurek Boro do domu (1) Dj Boro gra co najmniej od 2 lat(od tego czasu tam chodzę) te same... zawiedziona miło zaskoczony :) (1) Zostałem miło zaskoczony przyjechałem do Sopotu na weekend i zastanawiałem... Wczasowicz czwórka (1) Impreza, bardzo źle zorganizowana. Na plaży animatorzy zachęcają do przyjścia... Dzasta Mewa towarzyska (1) Klub z naprawdę fajną muzyką do tańczenia. Gdyby nie beznadziejna obsługa, a... Kasia urodziny (2) Witam, na wstępie odradzam każdej osobie odwiedzanie tego pożal się boże... gość Mewa- ulubione miejsce w Sopocie (2) Chodzę regularnie do mewy już od ponad roku więc najwyższa pora wystawić... mewalovki Fajny klimat, beznadziejna obsługa (2) Świetna zabawa , super klimat,wystrój , muzyka .... do czasu kiedy pan... Agata obsługa, karta drinków, należności, hm? (1) Odwiedziłam Mewę 20.11 wieczorem, podczas którego miały być JAZZOWE covery... Katarzyna najgorsze miejsce w Sopocie, niepolecam (4) W zeszłym tygodniu poszłam z koleżankami na imprezę do mewy, wiele osób... nigdywięcejdomewy Alex - opinia (1) Mega mieszane uczucia, muzyka w klubie fajna, każdy może coś wybrać dla... Alex Beznadzieja (1) Po pierwsze do klubu wpuszczają za duzo osób i wchodzi praktycznie każdy !!... Karol Miejsce definitywnie dla każdego (1) Pojawiłem się już chyba 3 sobotę z rzędu w Mewie, i jestem naprawdę... Franek NAJGORSZY KLUB W TRÓJMIEŚCIE (2) Mewa towarzyska reprezentuje najniższy poziom z możliwych. Obsługa jest... klubowicz Średnio na jeża. (1) Muzyka świetna. Wiele miejsc odwiedziłam i muszę przyznać, że każdy znajdzie... Lolka