Miladent

Stomatolodzy Protetycy

Gdańsk, Garncarska 10/16

Bardzo miła wizyta (1) Trafiłem do dr Agaty Jerzyło - spokój Pani doktor udzielił mi się i jako... Michał polecam doktora Kacpra Polakowskiego (1) W ostatnią sobotę odwiedziłam Miladent na Garncarskiej (poszłam z bólem )... wioletta pogorszenie się obsługi (2) Niestety ale po odejściu dr Foltyna (kiedy to było) i dr Wierzbickiego (teraz... Daria
Godna Polecenia (1) Ostatnio odwiedziłam klinikę Miladent (z polecenia znajomej) i muszę przyznać... karolina Polecam (1) Po odejściu dr Wierzbickiego polecono mi dr Polakowskiego,umówiłam się na... Hanna Niestety poziom strasznie spadl (1) Bylem pacjentem tej placowki od wielu lat, leczylem sie u dr Michala z... Nowi Polecam! (3) Bardzo jestem z zadowolony z usług w tym gabinecie, lekarz dentysta p. Michał... Andrzej jestem super zadowolona (1) Chcialam w pelni polecic dr.Wierzbickiego z kliniki Miladent, do doktora... HelMar Dr Wierzbicki - najlepszy dentysta u jakiego byłam (2) Chce wszytkim w 100% polecic dr Wierzbickiego z Miladent na ul Garncarskiej.... a Zuzanna Zielinska - opinia (2) Niedawno usuwalam zab osmy w tej przychodni. Sam zabieg nie nalezy do... Zuzanna Zielinska Polecam dr Wierzbickiego (1) Zdecydowanie polecam miladent a szczegolnie dr wierzbickiego, doktor... Karoll Polecam!! (2) Miły, przystojny, profesjonalny i bardzo szybki dentysta. Byłam w wielu... Daria Już się nie boję dentysty ;) (2) Zawsze miałam traumę, jeśli chodzi o wizyty u dentysty, ale skończyła sie ona... MM Wspaniale (1) Każdemu polecam tą przychodnię. Lekarze mają bardzo dobre podejście do... Kasia Serdecznie polecam:) (1) Ja trafiłam do tej przychodni poprzez nieprofesjonalizm mojej porzedniej... Jolka BEATA - opinia (1) super nic dodac nic ujac brakuje mi pani oli zarebskiej:( BEATA Swietnie (1) Witam. Mam przyjemność korzystania z tego gabinetu stomatologicznego i mogę... Marcin NAPRAWDĘ WARTO SIĘ TU LECZYĆ (1) Jestem pacjentem dr Łosia od 9 lat.Pamiętam jak wtedy chodziłem do jego... UŚMIECHNIĘTY :) Nieprofesjonalni (1) Za rtg panoramiczny zębów zapłaciłam tyle co u konkurencji, niestety ze... Joda super (1) SUPER DENTYSTA MIŁY I PRZYSTOJNY POLECAM. DOMINIKA xDD