EwS - opinia (2) Profesjonalne usługi, na wysokim poziomie, terminowe Sesja zrealizowana w... EwS Sesja dla dyrygenta (1) Wspaniałe podejście do niecodziennego tematu - robienie artystycznych zdjęć... Magdalena Pawlisz Zdjecie portretowe (1) Wysmie ity photoshop, Mam dlugie nogi,dlugie wlosy ...piekny no’s,duze... Olga
Celująco :) (1) Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo miła i przyjazna atmosfera. Pracownicy... Agata W dzisiejszych czasach, niewiele jest tak rzetelnych fachowców (1) Profesjonalne podejście do tematu. Cierpliwość - porady, sesja i wykonanie.... Patryk Jakość obsługi jak z PRL... (2) Kilka dni temu miałem okazję korzystać z usług zakładu w sprawie zdjęcia... Kamil Zdjęcia biznesowe (1) Wysoce profesjonalne studio, bardzo miła i fachowa obsługa. Zdjęcia zgodne z... Darek Profesjonaliści (1) Studio godne polecenia, indywidualne podejście do klienta, fajna atmosfera... Adrian O Sesja noworodkowa (1) Profesjonalne podejście, świetnie przygotowane studio pod noworodka, wiele... Ania Sesja biznesowa (1) Bardzo polecam Studio FM (dawny Fotomiruś) ponieważ podchodzą do każdego... Wojtek Ładne zdjęcia!! (1) Ładne zdjęcia miła,fachowa,bezproblemowa obsługa.POLECAM!!! Anonim Polecam !!!! (1) Szybko i fachowo, dobre zdjęcie zrobią każdemu. Kamila Bardzo zadowolona klientka (1) Dzisiaj byłam na sesji zdjęciowej do CV. Przyznam, że nie jestem łatwą osobą... Krakowianka :) Zawsze sympatycznie, rzeczowo i przed czasem! (1) Od poczatku wspolpracy (0d 2013), FOTO MIRUS wyroznial sie wysokim poziomem... Marcin Strzał w dziesiątkę (1) Wybór FOTO MIRUŚ okazał się bezbłędny. Spotkałem się tam z profesjonalizmem w... Bogdan Zadowolona (1) Bardzo profesjonalna obsługa. Komunikacja na wysokim poziomie, czego... Karolina Naprawdę warto skorzystać (1) 27 kwietnia 2015 roku , za namową koleżanki przyjechałam konkretnie do tego... Kasia Zdecydowanie polecam (1) Korzystałem z usług w zakresie wykonania zdjęć biznesowych/do CV. Sesja... Klient Pierwsza sesja niemowlęca (1) Znakomicie uchwycony przekaz miłości i niewinności, w sesji z naszym... Pedro Canchaya Plakaty / ulotki (1) Jakość druku i wykonania, na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy bez problemu... Robert