Młode Pary 2013 (część 10)

MARZEC
31.03. ~olusia3472, Agata, Ślub: ? , Wesele: ? , Orkiestra: Krzysztof Krawczyk Band, Fotograf i Kamerzysta: Avmedia, Fryzura: Ola Czerwińska, Makijaż: Ela Skoczeń, Bukiety i dekoracje kwiatowe: Centrum Ślubu i Dekoracji, Suknia Farage

KWIECIEŃ
06.04. ~ Tinker Bell, Kościół Św. Michała Archanioła w Gdyni Oksywie,
13.04 ~ann - Ania i Sebastian, ślub odbędzie się poza Gdańskiem ;), kościół: Klasztor oo. Franciszkanów Brodnica, wesele: Zajazd Cykada w Jajkowie, orkiestra: Music Express, Kamerzysta, Fotograf: Foto - Video Florkiewicz Brodnica
13.04 ~Evelcia - Ewelina i Daniel, ślub: Kościół Świętego Michała Archanioła w Kiełpinie, sala: Gospodarstwo Rychertów w Kiełpinie, zespół: Avinion, fotograf: Andrzej Sip, makijaż i fryzura: siostra (fryzjerka)
13.04. ~RheaS - Rhea i DonIgi,
27.04 ~Marcelinka - Marta & Rafał, ślub: Kościół WNMP we Władysławowie, wesele: sala Jantar w Pucku, orkiestra: Octawa, fotograf: Paweł Dmochewicz
27.04. ~karmin - Karola i Mario, ślub: Kościół Św. Mikołaja w Gdańsku,
27.04. ~Ania - Ania i Darek, ślub: kościół św. Jakuba Gdańsk-Oliwa, wesele - Ośrodek Wypoczynkowy Gdynia
27.04. ~rdw, ślub poza Trójmiastem

MAJ
02.05. ~lulka157 - L&S, Kościół - Matemblewo, sala - Wyczechowo, zespół BEST, foto-video Studio BEST, makijaż Magda Purchla
03.05. ~Mariolka - Mariola i Grzegorz, ślub: Parafia Chrystusa Zbawiciela - Gdańsk Osowa, Wesele: Dwór Kaszubski Magnat - Bojano; Oprawa muzyczna: Brygada S - Tomasz Pawlak.
04.05. ~Olla1 Kościół Św. Mikołaj ,wesele: Hotel Faltom, Dj Lech Radziun, Foto: blekitne.com, makijaż: Agnieszka Jarzębek http://www.maxwizaz.pl/, fryzura: Aleksandra Czerwińska http://www.alexevents.pl,
17.05 ~Pola - ... i ...Restauracja jest {?} Dj jest {?}, foto {?}
18.05. ~ zmyslnamietny - Dorota & Grzegorz, ślub: USC, wesele: Stara Wędzarnia Sobieszewo, DJ - przyjaciel, Make up sama, Fryzura przyjaciółka
18.05. ~ Susanna - A. & J. - Kościół: Matemblewo, Restauracja Eureka, Makijaż - Anna Kardzis, Fryzura - Aleksandra Czerwińska , Dekoracje i kwiaty - Monika Dybała
24.05. ~CzekoladowaPralinka, Ewelina i Bolek, Kościół: Parafia Matki Bożej Saletyńskiej w Sobieszewie, Wesele: Hotel Gniecki w Przejazdowie, Orkiestra Zespół Best, Fotograf Studio Best, Cukiernia Wenta z Wejherowa
25.05. ~Latte - Agnieszka i Maciek, Ślub: Klasztor Św.Anny Wejherowo, Wesele: Murat Reda, DJ Lech Radziun, fotograf:foto-off
25.05 ~k_karolina - Karolina i Piotr, Ślub: Kościół bł E. Bojanowskiego w Rumi, Wesele: Hotel Faltom,
25.05. ~Weronika,

CZERWIEC
01.06 ~Cheryl- A&K, Ślub: Kościół w Bolszewie, Wesele: sala "Amelia" w Zelewie, zespół "Odeon", fotograf: Radomir, kamerzysta: multimedia360
01.06. ~Dorota1985 Dorota + Michał, Ślub: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku Chełmie, wesele: Lukullus
01.06. ~Tysia - Justyna i Piotr, ślub: USC Tczew, Wesele: Restauracja Hacjenda w Tczewie, DJ: DJ Siwwy, Fotograf: Foto Ars.
08.06. ~ patunia1990 - Kamil i Patrycja, Kościół: w Redzie Św. Antoniego, Wesele: Czardasz Luzino, Zespół: Kapela Muzycznego Niepokoju, Fotograf: Fotogrupa, fryzura, paznokcie, makijaż: koleżanka
08.06 ~monisia_18_86 - Monika i Krzysiek, Ślub: parafia p.w. Św. Franciszka z Asyżu, Wesele: Ośrodek Alga Sztutowo, Fotograf: Marcin Siemiątkowski, Makijaż: ja osobiście, Paznokcie:ja osobiście, Fryzura: Moja siostra(jest fryzjerka),Ubiór Panny Mlodej (suknia,ponczochy,bielizna,podwiazka zakupione w Irlandii Północnej)
08.06. ~Bobikowa - Olka i Grzegorz, Kościół : Parafia Matki Bożej Saletyńskiej w Sobieszewie, Wesele: Hotel Drywa Dworek, DJ: DJ Cozy, Foto: koleżanka,
08.06. ~viki27 - Joanna i Dawid, ślub: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie, oprawa muzyczna Pani Karolina z zespołu"na niby", wesele- Ośrodek wypoczynkowy "BAŁTYK" Stegna, fotograf - inre Żukowo
08.06 ~Ola - Ola i Piotrek, ślub: Kościół Św. Bernarda w Sopocie, wesele: Restauracja Riwiera w Gdyni
14.06. ~etusia, Aneta i Krzysztof Ślub: Kościółw Św. Rodziny na Stogach, Wesele: Gospoda Gdańska,
15.06. Kasia i Adaś, Ślub: Kościół Św. Brata Alberta w Gdańsku. Wesele: sala Orchidea, Zespół Party
15.06. ~olaaa - Ola i Adam, ślub: Kościół parafialny Świętego Andrzeja Apostoła w Garczynie, sala: dwór Bajbuza w Garczynie, orkiestra: RHO, Fotograf: Piotr Połoczański, suknia: Agora 12-28 z Langorii
15.06. ~MonisxD - Monika i Arek,Ślub: Kościół pw Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku Wrzeszczu, Wesele: Restauracja Hacjenda, Dj Fred, Fotograf P. Kamil Helmin z Koronowa, Suknia: salon "Beauty" w Gdańsku Wrzeszczu, Fryzura: ciocia
15.06. ~agulaaa - Aga i Marcin, ślub: parafia św.Józefa w Tczewie, wesele: restauracja "Piaskowa" Tczew, zespół: LEPSI, fotograf: fotogrupa, kamera: hp video studio,
22.06. ~Freya - Kamila i Olaf, Kościół św. Trójcy w Gdańsku, sala bankietowa Elipsa w Stężycy, film: Bergman Studio, fotograf: Krzysztof Ziętarski, wizaż: Anna Stykała, fryzura: Aleksandra Czerwińska, oprawa muzyczna: Tomasz Pawlak & Alan Pastewski
29.06. ~h&m - Hania i Mateusz, Kościół w Baninie, sala Orfeusz w Kłosowie, Kamerzysta i fotograf: Kościerzyna "LOKO", orkiestra: "MARINEZ" z Gościcina

LIPIEC
06.07 ~P&Ł - Sala jantar puck, fotograf. Grzegorz Laskowski, makijaz. Karolina Laskowska (Reda),zespól Koszalin Efect
06.07. ~nela10 Nela i Mati, Ślub: ? , Wesele: Hotel Drywa w miejscowości Dworek, Zespół Tequila Band z Kwidzyna, Fotograf Fotogrupa, kamerzysta z Grupy Obiektywni
06.07. ~PatusiQ Patrycja i Mateusz, Ślub: Parafia św.Kazimierza Gdańsk, Wesele: Sala "Pod Łabędziem"w Gdańsku Kiełpinie
12.07. ~klaudia-cha Klaudia i Jan, Ślub: ?, Wesele: ?, Fotograf: ?, Dj: ?
13.07 ~11 - Karolina i Paweł, Kościół Sw. Stanisława
13.07. ~nea86 - Agnieszka i Łukasz, Parafia Św. Michała Archanioła w Gdyni Oksywiu, sala Filip w Osłoninie, Dj Limahl, fotograf: Fotoinlove
13.07. ~Madziaaa
20.07. ~Siulowa7 Joanna i Adam, Ślub: Parafia św. Rodziny Gdańsk-Stogi, Wesele: Pod Lipami, sala zielona, Zespół megaphone, Kamerzysta: Mirosław Szyca, Fotografia: Meronk Studio Fotografia, oprawa muzyczna: Inspirum
20.07. ~margolcia24 - Karola i Paweł,ślub: kościół św. Stanisława i Małgorzaty, Wesel: Restauracja Kameralna, DJ Kris;
27.07. ~ takaona, Kościół w Sianowie, Wesele: sala Wichrowe Wzgórze Chmielno, Fotograf: Fotolinea,
27.07. ~Marta, Marta i Jacek, Ślub: Kościół św Doroty z Mątów, Wesele: Sala w Wyczechowie, zespół Agat (p. Krzysztof Chyła), makijaż prawdopodobnie Dagmara Ś.
27.07. ~Alicja_Damian, Ślub: Kościół Chrystusa Króla w Wejherowie, Wesele: Oycowa Zagroda w Gowinie, Zespół "Damnio"

SIERPIEŃ
03.08 ~Klaudia_Michal - Klaudia i Michał, Ślub: Parafia św. Rodziny Gdańsk-Stogi , sala Japońska Łęgowo, fotograf: Maziarz, kamerzysta: Groszek, zespół:Avinion (Tczew), makijaż: Ela Skoczeń.
03.08 ~Nartu22 - Natalia & Bartłomiej, Wesele: Dzikie Wino Sala Regionala, Kamerzysta & foto: LancFilm, zespół: Ragtime
03.08. ~agadam Agata i Adam, Ślub w plenerze przy Sali weselnej Trzy Dęby , fotograf- fotoinlove, wodzirej Merlin
03.08. ~chaton - Asia i Piotr, Ślub: Kościół Św. Franciszka z Asyżu-Emaus Gdańsk; Wesele Wanoga Chwaszczyno, fotograf Fotoinlove, orkiestra: Fides z Żukowa
10.08. ~Jun87 - Agata i Mateusz, parafia Niepokalanego Serca Maryi w Gdynia, sala Filip w Osłoninie, zespół Jak's Band, foto + video Grupa Obiektywni, zespół w kościele Mathetai
10.08. ~Darulcia - Daria i Marek kościół Św.Brata Alberta , Wesele Orchidea, Orkiestra: Hevelius
10.08. ~maptus - M & J, kościół Cystersów Oliwa, Hotel Otomin, zespół REMANENT, hp.video-foto-studio.pl,
15.08. ~salabama - Ola i Paweł, ślub w WNMP w Żukowie, wesele w dworze Magnat w Bojanie, kapela: Jurek Band, fotograf i kamerzysta: studiogregor
16.08. ~Rudi, Kościół Św. Ignacego ul.Brzegi w Gdańsku, Sala bankietowa w Lublewie, DJ M. Józefowicz,
17.08. ~ gabi1, Ślub w parafii Św. Jadwigi w Bojanie, wesele w Dworze Magnat w Bojanie, zespół Best, foto-video StudioBest, makijaz Anna Kardzis, fryzjerka Aleksandra Czerwińska, dekoracje Glorioza, suknia ElizabethPassion.
17.08. ~kijanka - Kinga i Bartek, ślub: Gdynia; Babie Doły; Wesele: Restauracja GOSIA, Kielno; Zespół: Zespół muzyczny z Pucka (para z Programu w TVN "Droga do Gwiazd")
24.08. ~kruszynka24, Ślub: Kościól św. Maksymiliana na Wzgórzu, Wesele: Restauracja Rewa, Zespół: 5 przesympatycznych panów;) Foto i kamera: naszestudio.pl
24.08. ~annaoj Ślub: Kościół w Wąglikowicach, Wesele: sala Osada Grzybowski Młyn w Grzybowskim Młynie za Kościerzyną, dj Adam z Kartuz, kamerzysta Zbyszek Kowalke i fotograf Piotr Mielewczyk z Gda.
31.08 ~aniaa88 - Ania i Paweł :),ślub: Kościół Garnizonowy w Gdyni
31.08 ~darlonek - Daria i Karol, ślub: Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim, wesele: Zajazd Jawor, oprawa muzyczna: Dj Gucio

WRZESIEŃ
07.09. ~Iwcia - Iwona i Jakub , ślub: kościół parafialny św. Piotra i Pawła w Chmielnie . wesele: sala Wichrowe Wzgórza w Chmielnie,
07.09. ~madziafi - Magda i Maciek, ślub: Kościół Bożego Ciała, wesele: Złoty Staw, zespół: Concord
07.09. ~Ptaszonka Ślub: Kościół św. Józefa w Gdyni, Wesele: Sala Biancas w Kosakowie
13.09. ~kamira, Ślub: Kościół w Cedrach Wielkich, Wesele: Cedrowy Dworek, fotograf: Fotogrupa, Fryzjer, kwiaty: świadkowa
13.09. ~Oli_AG, Ola i Michał, Ślub: Św. Pawła Apostoła Gdynia Pogórze Górne, Wesele: BIANCAS Kamera: VideoLaser , Kosemtyka: YourHeven , Dj Pan Jacek,
14.09. ~Nikusia86 - Weronika i Adam, Ślub: Parafia Świętej Trójcy na Dąbrowie, wesele: Kas Catering, DJ i Wodzirej Fabryka uśmiechu, fotograf: FotoGrupa, makijaż Anna Kardzis, Sukienka: salon"Agnes"
14.09. ~kika_ja, Wesele: Dworek Gościnny, Dj Eros
14.09. ~Sylwu - Sylwia i Tomek, ślub: kościół parafialny NMP Królowej Polski (Kolegiata Gdyńska), sala weselna: dom bankietowy Grinholc (Rumia), zespół: Coemi, fotograf: Mariusz Daniszewski http://www.md-foto.pl/index.php, kamerzysta: Ireneusz Jezierski Studio Art Video
21.09. ~Mika008 Monika i Mariusz, Ślub: Kościół Św. Ap. Piotra i Pawła w Pucku, wesele: VIS Jastrzębia Góra, Zespół: Manijoce, Fotograf: Anna Kudra, Kamera: Kamil Olszowy - Grupa Obiektywni, Obrączki: Nord Gold Władysławowo
21.09. ~mala1987 - Małgorzata i Krzysztof: ślub kościół Chrystusa Króla, sala weselna w Nowym Dworze Wejherowskim, muzyka: Dj Eros, Fotograf: Aleksandra Kwidzińska http://www.ak-slubnie.blogspot.com
28.09 ~Asienka2422 - Joanna & Tomasz, ślub: Kościół Bolszewo, wesele: Filip Osłonino, orkiestra: Everest - Bolszewo, Kamerzysta , Fotograf : Jacek z Mechowa, Fryzura : szwagierka (Fryzjerka), Suknia ślubna : Salon sukien ślubnych Joanna Wejherowo
28.09. ~Liliput - Lidka i Robert, Ślub: Kościół Św. Antoniego w Karwii, Wesele: "Marmas" Jastrzębia Góra, zespół: Zespół: Krzysztof Krawczyk Band, Fotograf: Tdc Photography, Fryzura: Ciocia(Fryzjerka)
28.09. ~madlen83 - Magda i Michał: Folwark Dajak
28.09. ~agat_120 - Agata i Damian, ślub: Katedra Oliwska, wesele: Orchidea, zespół Remanent +na poprawinach Allabama, fotograf i kamerzysta: J&R Foto-Video
28.09. ~Karola88 - Karolina i Radek, ślub: Kościół św. Krzyża (Gdańsk, ul. Mickiewicza), wesele: Pod Aniołem, zespół: Allabama, fotograf Fotodem
Wrzesień ~Indygo, ślub: Kościół Św. Jana w Gdańsku, wesele: Tłusta Kaczka Gdynia, Fotograf Mariusz Daniszewski http://www.md-foto.pl, makijaż: Różany Ogród http://rozany-ogrod.com/o-mnie.html , znajomy Dj
Wrzesień - little_me - Starogard Gdański,

PAŹDZIERNIK
05.10. ~ BeataI-J Ślub: Kościół w Strzebielinie, Wesele w Hotelu Czardasz w Luzinie
12.10. ~ shanti - Iwonka i Marcin, ślub: Katedra Oliwska, wesele: "Pod Lipami" Łęgowo Sala zielona, orkiestra: Pstrong, kamerzysta: Ireneusz Jezierski Studio Art Video http://www.sartv.com.pl/, makijaż: Dorota Lipińska http://studio-lipinska.pl/ , fotograf: Fotoinlove.pl
26.10. ~Martinka2013 - Martyna i Oliver, fotografia: http://www.fotoinlove.pl , wesele Hotel Atena
26.10. ~Czachulka - Natalia i Arek, ślub: kościół w Wiślinie, wesele Cedrowy Dworek, zespół Concord
26.10. ~maniek-ma ślub: w Parafii Św. Wojciecha i Brata Alberta w Miechucinie, wesele: w Żabim Dworze w Ostrzycach,

LISTOPAD
23.11 ~Aga_Kr - Agnieszka i Marek, ślub: Katedra Oliwska, wesele: Orchidea, DJ: dj GUCIO, foto, kamera: sharkfotostudio

JUŻ PO:

STYCZEŃ
12.01. ~ KiD - Ślub: Kościół - św Barbary Gdańsk, wesele- restauracja Ołowianka, Dj- Maciek Ostanówko, fotograf-Marcin Gadomski, Auto-americanoldcars, kwiaty i wszystkie dekoracje-Glorioza, koordynacja-Wytwórnia Ślubów Aga Kudela,
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Lucy86 ja bede miała podobny styl sukienki ale z falbanami i też mam ogólnie problem z biodrami i po przymierzeniu mojej sukni nic nie widać że mam za dużo tu i uwdzie tylko nie wiem co z ramionami zrobić by ukryć w sumie mam czas by je jakoś wyszczuplić ale zobaczymy co z tego bedzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

CzekoladowaPralinka - ale ten czas leci :-) my planujemy księgę gości tradycyjną (białą z fioletowym akcentem pod kolor wesela) a do tego będziemy mieli ustawioną tablicę z kredą do życzeń i zdjęć :-) i może uda się zdjęcia wkleić później do księgi :-) chyba już czujesz lekki weselny stresik jak takie sny się zaczynają :-)

Aga_Kr - szybka decyzja o ślubie :-) podziwiam :-) księga gości wygląda super z Waszym zdjęciem :-)

Magda - super pomysł na księgę gości i właśnie coś podobnego chcemy zrobić tylko zamiast ramy będzie tablica :-)

Lucy86 - przepraszam jeżeli Was pominęłam :-) już się poprawiam i przy następnej aktualizacji na pewno będziecie na liście. Jeżeli chodzi o sukienkę to jestem tego samego zdania co indygo chyba lepiej wygląda biała suknia + kolorowe dodatki bolerko buty bukiet ew. ten pasek albo coś delikatnego chociaż te pastele też mogą być interesujące :-)

olusia3472 - gratuluje wyboru sukienki :-) utwierdziłaś mnie w tym, żeby nie oglądać nie szukać nie napalać się na jedną jedyną bo i tak w salonie mi sie wszystko zmieni :-) i oczywiście czekamy na model sukienki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

mala1987
Suknia piękna!! naprawdę!! koniecznie wybiorę się do Wejherowa :) tylko ten fason to pewnie poszerza moje i tak szerokie biodra, ale jest śliczna :D że też jej nie widziałam na allegro. Dzięki :0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Lucy86 w Lisa Ferrera widziałam suknie z kolorowymi dodatkami:
http://www.lisaferrera.eu/kolekcje/m:83
Kolorowe dodatki są w kolekcji OreaSposa (najnowszej i z zeszłego roku) i Colet.

I jest dokładnie tak jak mówisz - ile ludzi tyle opinii. Najważniejsze żebyś ty się dobrze czuła i się sobie podobała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us

image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Lucy86 a może coś takiego
http://moda.allegro.pl/suknia-slubna-tiulowa-38roz-i2937015670.html
sukienka z Wejherowa salon BJ na Wałowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Ładna sukienka, ale nie na moją figurę, zwiewne do mnie nie pasują, ale bolerko to bardzo dobry pomysł, jak nie znajdę sukienki z fioletem to zainwestuje w takie bolerko :) a koronkę dałam jako przykład, chodziło mi o to żeby cokolwiek fioletowego sukienka miała :) i bardziej z ciemnego fioletu, bo już tak ustaliśmy z TŻtem- kolor przewodni do sukienki, garniaka, zaproszeń itd, itp.

a taka mi się podoba (wiadomo tyle gustów ile ludków :) :
http://allegro.pl/suknia-wieczorowa-wesele-suknie-sukienka-delia-iii-i2936670141.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Lucy, a może coś takiego:
http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Agnes,11308,Moonlight-Collection,item,3447.html
Tu co prawda jest taki brudny róż, ale myślę, że delikatny fioletowy też by dobrze wyglądał. Ja tak jak indygo, nie jestem fanką kolorowych koronek. Bolerko, albo sweterek w innym kolorze fajniej by dodał akcentu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Olusia- pokazuj kiecę- migiem!

Lucy- a nie chcesz fioletowego bolerka na przykład? Albo blado fioletowej zwiewnej sukni w stylu Jessici Biel (chociaż ona miała różową) pastele są mega modne w tym sezonie i wyglądają bardzo dziewczęco.

Kolorowe koronki na białej sukni jakoś tak tandetnie wyglądają jak dla mnie (albo kiepsko na zdjęciach wyglądają- nie wiem), nie zrozum mnie źle, ale nawet jak Tobie teraz będzie się podobała taka suknia to ogólny odbiór jej może być negatywny dla większości gości, albo za pare lat na zdjęciach stwierdzisz że to kiepsko wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

a no i ja na wszelki wypadek gdyby "nie przyszly" zamawialam za pobraniem :) przy zamowieniu zaznaczyłam do kiedy najpozniej musze miec zawiadomienia co bylo zgodne z terminem realizacji.

gdyby mieli wybitne opoznienia i nie bylo z nimi kontaktu, to zawsze mozna zamowic w innym miejscu ;) zwlaszcza, jak sie za to szybciej zabiera :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Właśnie te komentarze czytałam. Ale wiem też, że dziewczyny stąd zamawiały i są zadowolone. Terminy aż tak strasznie mnie nie martwią, bo mamy jeszcze sporo czasu :) A ceny tych wybranych przez nas są bardzo zbliżone w jednym i drugim sklepie. Także będę jeszcze myśleć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Widziałyście może gdzieś suknie z elementami fioletu? Nie chodzi mi o tasiemkę, ale np. o koronkę na gorsecie, kwiaty, "warstwę" sukni... Ja na razie tylko widziałam w salonie przy PKP we Wrzeszczu, a postanowiłam z moim Lubym, że fiolet będzie naszym motywem przewodnim no i chciałabym żeby suknia/sukienka też miała troszkę tego koloru.... Jedynie na allegro mi się spodobała jedna (szyta na wymiar), ale wolałabym znaleźć coś w stacjonarnym salonie, przymierzyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

O amelia-wedding można poczytać na innym forum:
http://slubowisko.pl/forum/polecane-firmy/amelia-wedding-nie-polecam,179976

Albo zobaczyć komentarze na allegro:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=19427753
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

co du suknii slubnej a wiec szukalam sukienki skromnej bo mam dziecko zrezygnowalam z welonu i chcialam suknie ecru poszlam do salonu farage przmiezylam kilka obsluga swietna a uwierzcie mi jestem osoba wybredna i bardzo wymagajaca podobaly mi sie dwie z tych wszystkich ale nie przymierzylam wszystkich bo na wejsciu do salonu podkreslilam z niechce zadnego tiulu a musialam tego samego dnia wybrac suknie i wplacic zaliczke bo mialam tylko kilka dni do wyjazdu nie moglam sie zdecydowac bo nie bylam do konca zdecydowna a wiec poszlysmi z swiadkowa do innych salonow w gdyni potem na obiad dalej nie bylam zdecydowana ale cos mnie ciagnelo aby wrocic do farage wrocilysmy przymierzylam jeszcze dwie suknie potem trzecia ktorej wogle nie bralam pod uwage z tiulem kwiatami i swiecaca sie z gory do dolu ponoc mialam usmiech od ucha do ucha mialam ja na sobie tylko chwile i odrazu powiedzialam to ta bylam przeszczesliwa uczucie niesamowite kobiety zaczely klaskac dziewczyny przymierzajcie suknie nawet te ktore nie bierzecie pod uwage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

o obydwu firmach można poczytać..

http://forum.trojmiasto.pl/Szukam-zaproszen-winietek-zawieszek-t331629,1,11.html

http://forum.trojmiasto.pl/DecoRisus-oszusci-t100330,1,11.html

na naszym Forum zaproszenia na indywidualne zamówienie wykonuje Dori :)

http://forum.trojmiasto.pl/jakie-wybieracie-zaproszenia-t336673,1,11.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Ja zamawiałam próbki z amelia-wedding próbki i czekałam na nie 2 tyg. i trochę mnie to zniechęciło, chociaż zaproszenia ładne w dobrej cenie. Jednak zdecydowaliśmy się na zakup w sklepie stacjonarnym, gdzie wszystkie zaproszenia mogliśmy obejrzeć i porównać osobiście :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

No ja swoją też chcę zamówić z amelia-wedding...
ale nie słyszałam ani sie nie zainteresowalam kurcze zadnymi negatywnymi opiniami ;) Bede musiala troche poczytać hehe:)

W ogóle śniło mi się dzisiaj moje wesele ale takie troche pokręcone i obudziłam się zła... :D
W śnie moim było tak, że z moim już mężem poszliśmy spać a moja koleżanka przebrała się w moją suknie i na całym weselnym filmie byli tylko oni(ona i jej mąż) jako "para młoda"
sen beznadziejny ale mnie jakoś wkurzył haha :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

ja z amelia wedding nie miałam problemów. próbki przyszły w ciagu 2 dni od zamowienia (zamawiałam je jakoś w marcu2012), a docelowe zaproszenia ok tygodnia trwala realizacja, ale z tego 3-4 dni pisałam z grafikiem (zamawiąłm docelowe zaproszenia z tego co pamiętam na koniec kwietnia a na majówkę już częśc rozdałam :) )

z decorisus zamawiała Olla1 - nie wiem jak tam było z realizacją (czas) ale wykonanie - bardzo ładne (akurat dostałam niedawno od niej zawiadomienie :) ) - tylko z tego co sie orientuje, to dużo droższe, a nam akurat te wzory które się podobały, to w amelia wedding były ponad 2x tańsze

tak czy inaczej jeśli chodzi o amelia wedding to ja ich chwale. niczego nie pomylili, a zmieniałam sporo, np we wzorze który wybraliśmy był tylko biały papier a ja chciałam kremowy, kolor czcionki standardowo był czarny, a ja chciałam czekoladowy, chciałam dodatkowo cyrkonię, tekst miałam własny, a nie szablon od nich, tak samo czcionkę napisalam im nazwę, bo nie mieli jej w próbniku - wszystko to zawierałam w uwagach, no i nie pomylili nic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

śliczna księga gości.....hmm....może też sie skusze choć nie miałam w planach kupowania tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Zamówiłam w amelia-wedding próbki, mieli wysłać priorytetem, a szły ponad tydzień. W między czasie zdążyłam zamówic docelowe zaproszenia na allegro (taniej). Jak przyszły próbki trochę żałowałam, bo są naprawdę śliczne, ale z drugiej strony spieszy mi się, bo do kwietnia mało czasu zostało...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

Czy slub cywilny to wogole slub??? (207 odpowiedzi)

Przeciez tam nikt nic nikomu nie slubuje!

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...