Grzegorz Kielas - ocena (2) Moja Szkola Tenisa to gwarancja świetnej atmosfery i profesjonalnego... Grzegorz Kielas Joanna - ocena (2) Rok temu moja córka była na półkolonii organizowanej przez Moją Szkołę... Joanna Mateusz - opinia (1) super półkolonie; dziecko bez wcześniejszego kontaktu z tenisem bardzo... Mateusz
Ktoś - opinia (1) Fajnie najlepszy pan Nikodem Ktoś Magdalena P. - opinia (1) Dziękujemy za świetnie półkolonie, młodzież zadowolona, chce kontynuować... Magdalena P. GCelmer - opinia (1) Cześć, Mój syn po raz pierwszy uczestniczył w półkoloniach zorganizowanych... GCelmer Sebastian - opinia (1) W tym roku moja córka miała okazję uczestniczyć w półkoloniach tenisowych.... Sebastian Agata Przyborska - opinia (1) Półkolonie godne polecenia - dziecko uśmiechniete i zadowolone, a opiekun... Agata Przyborska Marek - opinia (1) Polecam, syn chodzil na polkolonie i byl bardzo zadowolony Marek Małgorzata - opinia (1) W lipcu córka uczestniczyła w koloniach, z których codziennie wracała z... Małgorzata Ewa - opinia (1) W sierpniu córka uczęszczała na półkolonie tenisowe i to był świetnie... Ewa Michał - opinia (1) Ciekawa oferta półkolonii. Urozmaicony program i do tego elastyczne podejście... Michał Anna J. - opinia (1) Dziecko chętnie uczęszczało na półkolonie tenisowe.Pierwszy raz na tenisie i... Anna J. Katarzyna - opinia (1) dzieci zadowolone z zajęć, z półkolonii wracały zmęczone i zadowolone Katarzyna Monika M - opinia (1) 12 letnia córka brała udział w półkoloniach w sierpniu br. Każdego dnia... Monika M Monika - opinia (1) Profesjonalne podejście do dzieci. Bardzo przyjazna atmosfera. Córka... Monika Anna - opinia (1) Córka ( l. 12) bardzo zadowolona z letnich treningów, złapała bakcyla... Anna Martyna - opinia (1) Córka była na półkoloniach tenisowych w zeszłym roku. Było super. W tym roku... Martyna monika - opinia (2) Uwielbiam cotygodniowe spotkania z tenisem i Naszą Mistrzynią Moniką, bo... monika Korneliusz - opinia (2) W "Moja Szkoła Tenisa" trenuję już około 10 miesięcy. Monika nie była... Korneliusz