Monte Verdi

Restauracje Jedzenie na wynos Pizzerie

Gdynia, Józefa Wybickiego 3

super!!!! (2) Gorąco polecam tę restauracyjkę każdemu. Jedzenie naprawdę pyszne godne... victor Omijac z daleka!! (3) Nie polecam!!!! Zamówiona lasagne była niesmaczna, mdła a mięso wygladało w... xyz Pewnie! (1) To takie miejsce, które nigdy nie zawodzi. Kuchnia wyśmienita - zamawiałam... Alicja
REWELACJA, POLECAM !!! (1) Organizowaliśmy w restauracji Monte chrzciny 3 dni temu, jesteśmy bardzo... Adzia Najlepsza restauracja w trójmieście. (1) W żadnej restauracji dotychczas nie smakowało mi tak jak właśnie w Monte.... Marta beznadziejna obsluga! (1) niestety nie dane mi bylo tam zjesc, bo nikt nie podszedl, zeby nas obsluzyc... ania polecam (1) Miła, klimatyczna restauracja, w sam raz na spotkanie we dwoje lub w gronie... magda Naprawdę kameralna i bardzo sympatyczna restauracyjka! (1) Postanowiliśmy - sugerując się opiniami właśnie na trojmiasto.pl - zjeść tam... Tomek Poprawiny (1) W dniu 08.08.2010r. organizowałam poprawiny wesela mojej córki. Dzięki... Maria Zysnarska SUPER MIEJSCE!!! (1) W restauracji Monte wraz z partnerem byłam wielokrotnie i zawsze z chęcią tam... Gośka super super (1) Naprawę super ekstra restauracja. POLECAM POLECAM on JEDZENIE PYCHA!! (1) Monte polecił nam znajomy. Byłem tam pierwszy raz z moja narzeczoną i musze... ONA O ON Super Restauracja (1) Polecam restauracje super jedzonko,obsługa oraz klimat.Trzeba przyjść aby... :) Olik - opinia (1) Nie polecam!Bardzo długi czas oczekiwania na zamówione potrawy,bardzo dziwny... Olik Bardzo ładny lokal (1) Świetny klimat! W dodatku byłam wieczorem kiedy za oknem padał gruby śnieg a... Mała Bardzo dobrze (1) Witam serdecznie Muszę zacząć od tego , że czytając poprzednie opinię nie... żabcia Kasia - opinia (1) Lokal bez charakteru:ani ładnie,ani dobrze,ani miło! Kasia Polecam :) (1) W listopadzie korzystałam z usług restauracji i byłam bardzo zadowolona :)... Beaa kami - opinia (1) wielokrotnie korzystałam z usług Monte, ale szczerze powiem -nic... kami Niezle (1) Calkiem dobre jedzenie, choc porcje srednie przy dosc wysokich cenach. Innymi... Gal