Monte Verdi

Restauracje Jedzenie na wynos Pizzerie

Gdynia, Józefa Wybickiego 3

Cudowna Restauracja (1) Wybrałam się do Monte na rodzinny obiad z małym dzieckiem. Byłam zachwycona... dorota rewelacja (1) Jedzenie jest przepyszne, porcje spore tak, że nie byliśmy w stanie zjeść II... raffii Więcej takich restauracji (1) Niezbyt duża, ale przytulna, urządzona ze smakiem i klasą restauracyjka.... Paweł
a. - opinia (1) dobre jedzenie i miła obsługa. Lubie ten lokal. jest przytulny i sympatyczny.... a. Monte (1) Cicha, spokojna, bardzo kameralna restauracyjka- godna polecenia na mniejsze... Monika jedzenie super (1) Uważam, że Monte jest godne polecenia bardzo miła i sympatyczna obsługa.... gosia PYSZNIE!!! (1) Do nowego Monte trafiłam pierwszy raz. Koleżanka poleciła mi restaurację,ze... żabcia Monte Zawiera Wszystkie Cechy Dobrej Restauracji !!! (1) Jestem tam z chłopakiem często i jeszcze ani razu sie nie zawiodłam jedzonko... luiza&marek :) Nowe Monte (1) Monte zdecydowanie podciagnelo sie od czasu, gdy znajdowalo sie na... Ziaaba tylko na pizzę (1) Rzeczywiście nowy wystrój przyciąga i zachwyca. Niestety jedzenie (poza... mirra Kwintesencja! (1) Monte polepszyło się na lepsze. Przedewszystkim wystrój który kiedyś był... Sara