Monte Verdi

Restauracje Jedzenie na wynos Pizzerie

Gdynia, Józefa Wybickiego 3

Krystian - ocena (1) Zupa cebulowa była przepyszna, Picante penne Salsiccia zostało przyniesione... Krystian Radek - ocena (1) Jedno z moich ulubionych miejsc na mapie Gdyni, organizowaliśmy tu przyjęcie... Radek Pati - ocena (1) Polecam, wszystko pyszne i super obsługa Pati
sandra - opinia (1) Pyszne jedzenie i drinki - polecam! sandra Krzysztof - opinia (1) Bardzo dobry makaron. Nie mam sie do czego przyczepić. Krzysztof kamil - opinia (1) Korzystałem z usług restauracji wielokrotnie. Za każdym razem spotkałem się z... kamil Madzia - opinia (1) Pizze przepyszne a desery jeszcze lepsze:) jemy tam regularnie, bardzo polecam Madzia Niby obiecująco, ale... (1) Wybraliśmy się do Monte Verdi bazując na opiniach tu zamieszczonych, no cóż,... MG Przemiła obsługa i wspaniałej jakości kuchnia! (2) Monte Verdi to restauracja, do której od lat chodzimy z całą rodziną na... Laura Komunia w przytulnym miejscu (1) Miałam obawy, ponieważ ostatnia moja wizyta miała miejsce w 2011 roku, czy... Anna S. niedzielna niespodzianka w Monte (1) przesympatyczny lokal i obsługa! pizza w niecałe 10-15 minut(co dla dzieci... Mariola Moja włoska restauracja #1 (1) Jestem stałą klientką i nigdy się nie zawiodłam. Jedzenie dosmaczone, duży... Kasia78 Moja ulubiona restauracja (1) Monte jest restauracją, do której wracamy regularnie. Jedzenie dosmaczone a... Kasia81 Nic dodać nic ująć! (1) Jedna z najbardziej przytulnych restauracji na mapie trójmiasta. Menu,... Maciek Rozczarowanie (1) Menu ciekawe. Zamówiona bruschetta z pomidorami oblana sosem balsamico - na... 123 Moge polecić (1) Dzięki krytycznym komentarzom poniżej byłem troche sceptycznie nastawiony do... Andrew Prawie godzinę czekałam na danie + nieprofesjonalna obsługa (1) Wybraliśmy się z przyjaciółmi do restauracji Monte Verdi z nadzieją na dobre... Grażyna Rozczarowanie (1) Jestem rozczarowana zmianą, jaka zaszła w Monte. Po dłuższej przerwie... Szminka Była to moja pierwsza wizyta w lokalu i zdecydowanie ostatnia. (1) Rezerwacji na 4 os. dokonaliśmy osobiście na 3 godziny przed planowanym... Monika Restauracja Monte (1) Odwiedziliśmy Monte z rodziną i przyjaciółmi z różnych zakątków świata.... Renata