Monte Verdi

Restauracje Jedzenie na wynos Pizzerie

Gdynia, Józefa Wybickiego 3

Przepyszna pizza i bardzo miła obsługa:) (1) Jestem pod wielkim wrażeniem jeśli chodzi o jakość pizzy serwowanej w w/w... młoda Polecam! (1) Czekałem z oceną aż wypróbujemy kilka rodzajów dań - rybę, pastę i pizzę - no... kot Pizza (1) Bardzo smaczne i obsługa ok! Mieczysław
młoda - opinia (1) Nigdy nie jadłam pizzy o tak dobrym spodzie. Myślałam że będę musiała czekać... młoda Smaczne ale... (1) porcje malutkie, okrojone. Nie jestem pewna czy dziecko by się tym najadło,... A. Wmiare okej (1) Dnia 14 lutego bylem z dziewczyna na obiedzie i jesli chodzi o jedzenie to... Gość Słabo (3) Za czasów starego Monte byłam na jagnięcinie i było kiepsko. Teraz, po... Cleo Rodzinny klimat i pyszne jedzenie! (1) Bardzo się cieszyłam, że na rodzinny obiad wybraliśmy Monte Verdi. Dzieci ze... Żaneta Prima sort! (1) Resteuracja Monte od lat znajduje się na mojej liście gdyńskich lokali.... Maciej Przereklamowane.... (2) Byliśmy z mężem w weekend. Plus za obsługę i foteliki dla dzieci. Duży minus... Ania Świetna Pizzeria (1) Odwiedziłem ten lokal 2 dni temu, wspaniała pizza przygotowana przez... Olaf Lubie Monte Verdi (1) Zawsze jak jestej w Gdyni to stoluje sie w restauracji Monte. Z bardzo mila... Ela Rusin Fajne miejsce na kulinarnej mapie Gdyni! (1) Szukaliśmy z przyjaciółmi fajnej knajpki gdzie moglibyśmy zjeść różnorodne... gdynianka Nastrojowa restauracja (1) Do Monte trafiłem przypadkiem chciałem ze Świętojańskiej dojść do teatru.... Borys obsługa (1) Witam jedzenie bardzo wyśmienite jestem bardzo często ze znajomymi w tygodniu... sok Niestety, ja jestem zawiedziony jakością potraw (1) Skorzystałem z oferty restauracji włoskiej zamawiając wizytówkę kuchni... Łukasz super!!!! (1) byliśmy z narzeczonym już któryś raz i za każdym razem super!!!! moim hitem... Ola Nie jest źle (1) Muszę przyznać, że restauracja jest bardzo przyjemna, urządzona w moich... Kasia Przyjemnie! (1) Byłam w tej restauracji pierwszy raz jakiś tydzień temu i jestem bardzo... Ewa Polecam!! (1) Restauracja bardzo klimatyczne, mega pyszne dania, mila obsługa - idealne... Asia